بسته‌ی الحاقی بازی Civilization VI با نام Gathering Storm معرفی شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

به تازگی بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Civilization VI با نام Gathering Storm معرفی شده است. تمرکز این بسته‌ی الحاقی برروی جهان طبیعت خواهد بود که بازی‌بازان باید در آن به مقابله با حوداث طبیعی نظیر سیل، طوفان و فوران آتش‌فشان مقابله کنند. بازی‌بازان همچنین قادر به تاثیر گداشتن برروی محیط نیز خواهند بود. این بدان معناست که می‌توانند با گرم‌تر کردن زمین تغییراتی در آن ایجاد کنند.

علاوه بر موارد بالا، در Gathering Storm شاهد اضافه شدن رهبران و تمدن‌های جدیدی خواهیم بود. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده از این بسته‌ الحاقی بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

جزئیات محتوای جدید بسته‌ی الحاقی Gathering Storm برای بازی Civilization VI:

اضافه شدن تاثیرات محیطی: آتش‌فشان‌ها، طوفان‌ (کولاک، طوفان‌های شن، گردباد و تند باد)، تغییرات آب و هوایی، سیل و خشکسالی.

اضافه شدن قدرت و منابع مصرفی جدید: منابع استراتژیک نقش مهمی در Gathering Storm خواهند داشت. شما می‌توانید از این منابع برای تولید برق مورد نیاز شهرهای خود استفاده کنید. در ابتدا شما می‌بایست با استفاده از سوزاندن زغال سنگ و نفت به تامین نیروی مورد نیاز پیشرفته‌ترین ساختمان‌های خود می‌پرداختید، اما با پیشرفت و رسیدن به تکنولوژی زمان حال، انرژی‌های تجدیدپذیر در دسترس شما قرار خواهند گرفت. میزان استفاده شما از انرژی تاثیر مستقیمی بر دنیای بازی خواهد داشت و می‌تواند منجر به آب شدن یخ‌های قطبی، بالا رفتن آب سطح دریا و در نتیجه گرم‌تر شدن زمین شود.

انجام پروژه‌‌های مهندسی: با ساخت و بهبود قلمرو خود بر شرایط نامساعد غلبه کنید. شما می‌توانید به ساخت تونل، سد، کانال و راه‌آهن بپردازید. در هنگام ساخت شهرها، خطر سیل‌پذیری مناطق ساحلی را در نظر بگیرید. البته به یاد داشته باشید که با نزدیک شدن به تکنولوژی‌های امروزی، امکان استفاده از سد‌هایی برای مقابله با سیل نیز وجود دارد.

کنگره جهانی: صدای خود را به گوش دیگر رهبران دنیا برسانید. می‌توانید با داشته رابطه دوستانه با متحدان، تاثیر برروی وضعیت شهرها، شرکت در مسابقات جهانی و بیشتر، قدرت دیپلماتیک خود را افزایش دهید. از مزایای دیپلماتیک برای به دست آوردن امکانات از سایر رهبران جهان، رای دادن در قطعنامه‌ها، دعوت به یک جلسه ویژه برای بررسی شرایطی اورژانسی و پیروزی در موقعیت‌های دیپلماتیک استفاده کنید.

اضافه شدن تمدن و تکنولوژی‌های قرن ۲۱: دوره‌ای جدید از تکنولوژی و تمدن به بازی اضافه شده است. با در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی، می‌توانید برای به دست آوردن تکنولوژی‌های مورد نظر نسبت به جا به جایی مردم خود اقدام کنید.

رهبران و تمدن‌های جدید: ۹ رهبر جدید که از هشت تمدن مختلف به بازی اضافه می‌شوند. هر یک از این رهبران و تمدن‌ها، فرصت‌ها و گیم‌پلی متفاوتی را به همراه خواهند داشت.

دیگر محتوای جدید: اضافه شدن عجایب هفت‌گانه دنیا، اضافه شدن عجایب هفت‌گانه طبیعی دنیا، ۱۸ واحد جدید، ۹ ساختمان جدید، ۵ منطقه جدید، ۲ محیط شهری و ۹ تکنولوژی جدید.

بهبود‌های سیستم گیم‌پلی: گزینه‌های جدیدی به سیستم جاسوسی اضافه شده‌اند. همچنین لحظات تاریخی جدیدی در بازی وجود خواهند داشت و به طور کلی بهبود‌هایی در دیگر سیستم‌های حاضر در بازی اعمال شده است.

همان‌طور که می‌بینید، به نظر می‌رسد با بسته‌ی الحاقی بسیار بزرگی رو به رو هستیم که محتوای هیجان‌انگیز بسیاری را با بازی اضافه می‌کنند.

بسته‌ی الحاقی Gathering Storm در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی Civilization VI قرار می‌گیرد. هنوز جزئیاتی از قیمت این بسته‌ی الحاقی در دسترس نیست اما انتظار می‌رود که با قیمت ۳۰ دلار به بازار عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید