تریلر و تصاویر جدیدی از Omno منتشر شد

۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

جوناس مانکه (Jonas Manke) یکی از توسعه دهندگان شرکت اینکیفاکس (Inkyfox)، تهیه و ساخت بازی Omno را بر عهده دارد که سال آینده برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Omno یک بازی در سبک ماجراجویی، معمایی و پازلی است که تجربه‌ای جدید را در اختیار بازیکنان علاقه‌مند به این سبک‌ها قرار می‌دهد. این عنوان توسط توسعه دهنده آلمانی یعنی جوناس مانکه تهیه و ساخته شده است. او پس از اینکه وارد حرفه ساخت بازی شود، به عنوان یک انیماتور برای شرکت‌های فیلم سازی یا بازی‌سازی کار می‌کرده است. جوناس تقریبا ۲ سال برای ساخت Omno وقت گذاشته است.

نکته جال توجه این بازی این است که در نگاه اول شما را به یاد عنوان The Journey بازی انحصاری شرکت سونی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌اندازد که بسیار لذت بخش است. اما با نگاه بیشتر به این عنوان خواهید دید، علاوه بر داستان اتمسفریکی که درون بازی قرار دارد، شخصیت اصلی بازی نیز روی شما تاثیر خواهد گذاشت. همچنین علاوه بر مکان‌های متفاوت و عجیبی که در بازی شاهد آنها هستیم، می‌توانید اسرار تمدن‌های مرده را نیز کشف کنید و از آن لذت ببرید.

وظیفه شخصیت اصلی بازی اینگونه است که طوری با شما ارتباط برقرار کند که بتوانید با اسرار داخل بازی به خوبی ارتباط برقرار کنید. درواقع شاهد یک رابطه میان شما شخصیت اصلی و اسرار و معماهای داخل بازی خواهیم بود که می‌تواند جذاب باشد. همیچنین این روند باعث می‌شود تا شما با چالش‌های جدیدتری رو به رو شوید و پازل‌های بیشتری را حل کنید.

اگر عنوان Rime را بازی کرده باشید، متوجه خواهید شد که Omno نشانه‌هایی از آن را در خود جای داده است، هر چند که در تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده می‌توانید تنوع و کمی متفاوت بودن را نسبت به آن احساس کنید.

همچنین جوناس مانکه این بازی را در وب‌سایت Kikstarter قرار داده است و به طرفداران و بازیکنان اطلاع داده که برای تکمیل و ساخت این بازی چیزی در حدود ۳۶,۳۰۷ دلار نیاز دارد.

Omno در پاییز سال سال میلادی آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر و تصاویر منتشر شده از عنوان Omno را در ادامه مشاهده کنید.

    

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید