اخراج بیش از ۱۵۰ نفر از کارکنان استودیو Trion Worlds

۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

اخیرا اعلام شده که استودیو بازی‌سازی Trion Worlds بیش از ۱۵۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کرده و این امر، به علت انتقال مالکیت آن صورت گرفته است.

مدت زمانی زیادی نیست که مالکیت استودیو بازیس‌ازی ترایان ورلدز (Trion Worlds) تغییر کرده و در حال حاضر، حق مالیت آن در دستان شرکت آلمانی بزرگ گامیگو (Gamigo) است. حال به علت انتقال این مالکیت، استودیو مذکور بیشتر از ۱۵۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کرده که حواشی زیادی را به دنبال داشته است. از آثار قبلی استودیو ترایان ورلدز، می‌توان به بازی‌های Rift ، Trove ، Defiance 2050 ، و Archeage اشاره کرد که تا حدودی موفق بوده‌اند.

استودیو ترایان ورلدز در رابطه با اخراج شدن بیش از ۱۵۰ نفر از اعضای آن، اعلام کرده است:

تعداد زیادی از چهره‌ها و افراد نام آشنا، در این استودیو باقی خواهند ماند اما از طرفی دیگر، به علت انتقال مالکیت ترایان ورلدز، برخی از کارکنان ما را در این انتقال و یا سفر، همراهی نخواهند کرد و از تیم جدا خواهند شد. ما از همین جا بابت تمامی زحماتی که این اعضا برای ساخت بازی‌های قبلی ما کشیده‌اند، تشکر می‌کنیم و قدردان آن‌ها خواهیم بود.

همچنین استودیو ترایان ورلدز اعلام کرد که تا قبل از این، بیش از ۲۰۰ نفر در شعبه‌های کالیفرنیا و تگزاس آن در حال فعالیت بوده‌اند که با انتقال مالکیت این استودیو و اخراج برخی از کارکنان، این عدد به ۲۵ کارمند رسیده است. همان‌طور که اشاره شد، در حال حاضر مالک این استودیو، شرکت گامیگو خواهد بود و این شرکت در رابطه با این انتقال و اخراج کارکنان توضیح داده است:

ما در آینده اطلاعات بیشتری را در رابطه با این همکاری جدید منتشر خواهیم کرد. در حال حاضر تمامی تمرکز ما برروی یک انتقال موفقیت‌آمیز و دوستانه است تا شاهد جدا شدن افراد بیشتری نباشیم!

همان‌طور که می‌دانید، چند وقت بیش تعداد زیادی از کارکنان استودیو معروف تل تیل گیمز (Telltale Games) از شغل خود اخراج شدند. تفاوت کارکنان اخراج شده از استودیو ترایان ورلدز این است که این افراد، تمامی مزایا و حقوق خود که به دوران پایانی کار مربوط است، دریافت خواهند کرد و در آخر پاداشی مجزا، به آن‌ها ارائه خواهد شد.

از جدیدترین اخبار با محوریت اخراج شدن تعدادی کارمند از یک استودیو ، می‌توان به برکناری یک سوم اعضای استودیو Dreadnought اشاره کرد که در واقع، ۴۵ نفر از کارکنان این استودیو به طور کامل اخراج شده‌اند. جزئیات بیشتر راجب این خبر در اینجا قابل مطالعه است.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید