گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

انتشار ویدئویی جدید از بازی Yomawari: The Long Night Collection

تریلر بازی ها
انتشار ویدئویی جدید از بازی Yomawari: The Long Night Collection

به تازگی ویدئویی جدید از بازی Yomawari: The Long Night Collection منتشر شده است که صحنه‌ها و لحظات ترسناک بازی را به کاربران نشان می‌دهد.

چندی پیش سازنده‌ی بازی Yomawari: The Long Night Collection یعنی شرکت ان‌آی‌اس آمریکا (NIS America)، تریلری جدید از این عنوان منتشر کرد که در آن بخش‌های مختلفی از این بازی به تصویر کشیده می‌شود.

بازی Yomawari: The Long Night Collection، دو نسخه‌ی Yomawari: Night Alone و Yowamari Midnight Shadows را شامل می‌شود که قبل‌تر این دو عنوان ترسناک به طور رسمی به دست کاربران رسیده بودند. به طور دقیق‌تر، عنوان Yowamari Midnight Shadows برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و از سویی دیگر، بازی Yomawari: Night Alone فقط به دست کاربران رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ویتا رسیده بود.

ما از ابتدای سال جاری اطلاع داشتیم که قرار است بازی Yomawari: The Long Night Collection در قالب یک کالکشن جدید و در اواخر سال، برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود و البته بعد از آن نیز تاریخ انتشار دقیق آن مشخص شد. اکنون جهت آشنایی بیشتر کاربران با بازی Yomawari: The Long Night Collection، یک تریلر تازه منتشر شده که به ویژگی‌ها و قابلیت‌های ترسناک بازی مرتبط است. در این ویدئو، می‌توانید تماشا کنید که وقتی یک چراغ قوه را به سمت یک مکان تاریک هدایت می‌کنید، چگونه در کسری از ثانیه هیولاها به سمت شما حمله‌ور خواهند شد. یا برای مثال بخش‌هایی از زمانی که از میان بوته‌های یک پارک، ارواح و موجودات عجیب غریب قصد گرفتن جان شما را دارند، به کاربران نشان داده می‌شود. طبق گفته سازندگان، بازی Yomawari: The Long Night Collection قصد دارد تا یک تجربه ترسناک و مرموز را به کاربران ارائه دهد.

در رابطه با گیم‌پلی باید به طور خلاصه توضیح دهیم، داستان آن از جایی آغاز می‌شود که دخترک کوچک بازی، طی انجام یک سرگرمی کودکانه خواهر بزرگ‌تر خود را گم کرده و باید به دنبال او برود. در این راه موانع، هیولاها و تاریکی‌های زیادی وجود خواهد داشت که جان شما را تهدید خواهد کرد و باید با کمک گرفتن از ذهن خود، به دنبال او بروید.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید از بازی Yomawari: The Long Night Collection را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

عنوان Yomawari: The Long Night Collection در تاریخ ۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت