گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار بازی Mutant Football League: Dynasty Edition مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ انتشار بازی Mutant Football League: Dynasty Edition مشخص شد

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تاریخ انتشار عنوان Mutant Football League: Dynasty Edition مشخص شده است.

بازی Mutant Football League در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و توانست نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند و نمرات مناسبی را به دست آورد. این بازی در دسته عناوین ورزشی قرار دارد اما ما در آن شاهد بازیکن‌های معمولی نیستیم و موجوداتی غول‌پیکر جایگزین آن‌ها شده‌اند.

حال به تازگی تیم سازنده این بازی یعنی استودیو Digital Dreams Entertainment و ناشر آن یعنی شرکت Nighthawk Interactive تاریخ انتشار نسخه‌ی جداگانه‌ی بازی Mutant Football League: Dynasty Edition را اعلام کرده‌اند. نسخه‌ی Dynasty Edition این بازی محتویات جدید و ویژگی‌های تازه‌ای را با خود همراه دارد که هیجان بازی را افزایش خواهد داد.

در ابتدا، بازی Mutant Football League: Dynasty Edition حالت جدیدی را با نام Dynasty به بازی اضافه خواهد کرد که میتواند بازیکنان را تا مدت زمان زیادی سرگرم کند. در جریان این حالت، شما در نقش یک مربی قرار خواهید گرفت که در ابتدا یک تیم ضعیف در اختیار شما قرار گرفته و باید بازیکنانی نابلد و ضعیف را تعلیم دهید. در نهایت وضعیت و قدرت این بازیکنان افزایش پیدا کرده و هریک به افراد بسیار مهم و مشهوری در این بازی تبدیل می‌شوند. از سویی دیگر، شاهد اضافه شدن حالت جدید چندنفره به بازی خواهیم بود که در جریان آن، دو بازیکن به طور آنلاین به تجربه‌ی بازی خواهند پرداخت. از سویی دیگر می‌توانید در کنار سه نفر از دیگر دوستان خود و به صورت بازی محلی، یک مسابقه هیجان انگیز را در کنار هم تجربه کنید. در نهایت، نسخه‌ی Mutant Football League: Dynasty Edition گونه‌های جدیدی از موجودات را به بازی اضافه خواهد کرد که محتویات بازی را تکامل می بخشد.

بازی Mutant Football League: Dynasty Edition در تاریخ ۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت