بازی ترسناک The One We Found معرفی شد

۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

اخیرا عنوانی جدید در سبک بازی‌های ترسناک و مرموز با نام The One We Found معرفی شده که می‌تواند یک گیم‌پلی درگیرکننده را به کاربران ارائه دهد.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های ترسناک، معمایی و البته هیجان‌انگیز هستید، تجربه‌ی عنوان The One We Found به پیشنهاد می‌شود که در ماه میلادی جاری به دست کاربران خواهد رسید. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو ایرلندی لاوریج دیزاینز (Loveridge Designs) خواهد بود که محل کار آن‌ها در کشور ایرلند و در منطقه کانتی ویکلو (County Wicklow) قرار دارد.

در جریان گیم‌پلی بازی The One We Found، شما در نقش یک فرد عادی و در بیمارستان Whisperwood قرار می‌گیرید که باید از راز و رمزهای زیادی مطلع شود. احتمالا با تجربه‌ی بخش‌های ابتدایی بازی، خاطرات بخش‌های اولیه عنوان The Evil Within برای شما زنده شود. یکی از روان‌شناسان این بیمارستان که گویا خود از یک بیماری روانی خطرناک رنج می‌برد و هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست، جیمز لجویک (James Ledgewick) خواهد بود که بارها با آن ملاقات خواهید داشت. اما موضوع داستان بازی، فقط این بیمارستان نخواهد بود و یک دنیای بزرگ دیگر در بخش زیرزمینی این بیمارستان قرار دارد که اتفاقات اصلی در آن مکان روایت می‌شود. در واقع ما در این قسمت شاهد منابع ویروسی و شیمیایی زیادی هستیم که می‌تواند با مبتلا کردن انسان‌های بی‌گناه، تمامی آن‌ها را به کام مرگ برساند. حال در این مکان، ویروس‌ها با استفاده از یک سیستم ساخته شده‌ی خاص، در حال انتقال به دنیای بیرون هستند و در اینجا، وظیفه اصلی شما آغاز خواهد شد. در ابتدا باید اطلاعات کامل را از نوع این ویروس‌ها به دست آورید و رازهای آنان را کشف کنید. سپس می‌بایست راه حلی قطعی پیدا کرده تا روند انتقال این ویروس به بیرون متوقف شود.

سازندگان بازی The One We Found اعلام کردند که تمامی آن‌ها از دوست‌داران بزرگ سبک بازی‌های ترسناک هستند و قصد دارند تا علاقه خود را به این روش به کاربران نشان دهند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی که سازنگان آن را لیست کرده‌اند می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • راه‌های مختلفی برای پیشروی در داستان وجود دارد و در نهایت دو پایان متفاوت در انتظار شما خواهد بود.
  • راز مخفی در دنیای Whisperwood را کشف کنید و در بخش داستانی پیروز شوید.
  • دشمنان زیادی در حالت بقا (Survival Mode) وجود خواهد داشت که می‌توانید با استفاده از سلاح‌های موجود، به نبرد با آن‌ها بپردازید.
  • وجود قابلیت جدول امتیازات یا همان Leaderboards
  • وجود معماهای مختلف و مرموز
  • چالش‌ها و ماموریت‌های خطرناک و وحشتناک
  • توسعه داده شده برای کنسول ایکس‌باکس وان به عنوان پرقدرت ترین کنسول حال حاضر دنیا

هنوز به طور دقیق تاریخ انتشار عنوان The One We Found مشخص نشده است اما طبق گفته سازندگان، این بازی در ماه‌های مهر-آبان ماه (اکتبر) به دست کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید