تاریخ عرضه‌ی عنوان MapleStory 2 مشخص شد

۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

شرکت Nexun تاریخ دقیق عرضه‌ی دومین نسخه از سری MapleStory  را منتشر کرد.

نسخه‌ی نهایی عنوان MapleStory 2 پس از انتشار چندین نسخه‌ی آزمایشی در طول سال گذشته، بالاخره در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهرماه) عرضه خواهد شد. کسانی که تا به امروز یکی از بسته‌های حمایتی بازی را خریداری کرده باشند، می‌توانند از امروز به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. عنوان MapleStory 2 ادامه‌ای ۳ بعدی برای نسخه‌ی اول بازی است که ۱۵ سال پیش در سبک Side Scrolling و MMO منتشر شد. این نسخه ویژگی‌های جدیدی از جمله یک سیستم عمیق ساخت و توسعه‌ی خانه و محیط شهری را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

این بازی از امروز تا تاریخ ۱۰ اکتبر به صورت انحصاری در اختیار حامیان بازی و کسانی که یکی از بسته‌های بازی را خریداری کرده باشند، خواهد بود. در طول این مدت تمامی ویژگی‌های Premium بازی و تمامی فروشگاه‌ها به صورت رایگان برای این افراد قابل استفاده خواهد بود.

یکی از مشکلات اساسی بازی که بسیاری از هواداران در نسخه‌های آزمایشی نسبت به آن گله‌مند بودند، مشکلات کنترلی بازی و پشتیبانی ضعیف از ماوس و کی‌بورد بود که خوشبختانه براساس تایید استودیوی سازنده، این مشکل به صورت کامل رفع شده است. همچنین بسیاری از ویژگی‌های مربوط به بخش ساخت و توسعه نسبت به نسخه‌ی آزمایشی تغییر کرده‌اند و بسیاری از آن‌ها در نسخه‌ی نهایی رایگان خواهند بود. همچنین درجه‌ی سختی برخی از باس‌های نهایی سیاه‌چاله‌های بازی نسبت به نسخه‌ی آزمایشی کاهش یافته است.

عنوان MapleStory 2 در تاریخ ۱۰ اکتبر به صورت رایگان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید