بازی The Swindle برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵

به تازگی تیم سازنده‌ی بازی The Swindle اعلام کرده است که کاربران می‌توانند در ماه جاری به نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان دسترسی داشته باشند.

بازی The Swindle، در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و کنسول Wii U منتشر شد و توانست به نمرات و بازخوردهای متوسطی دست یابد. این بازی نه به قدری ضعیت عمل می‌کند که شما را ناامید سازد و نه آن قدر می‌تواند کاربران را به یک عنوان شاهکار و بی‌نقص نزدیک کند.

این بازی در سبک عناوین کارتونی و دوبعدی قرار می‌گیرد که وظیفه ساخت آن بر عهده استودیو بازی‌سازی سایز فایو گیمز (Size Five Games) بوده است. همچنین شرکت معروف کرو دیجیتال (Curve Digital) آن را منتشر کرده است که طبق اعلامیه جدید این شرکت، ما می‌توانیم در ماه جاری شاهد انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Swindle باشیم.

در جریان گیم‌پلی این بازی، می‌توانید در نقش دزدها و افراد خلاف‌کاری قرار بگیرید که قصد دارند اموال مردم را به دست آورند. اتفاقات و رویدادهای آن در شهر و خیابان‌های لندن روایت خواهد شد و می‌توانید با استفاده از سیستم Procedurally Generated، شاهد مراحلی باشید که هیچ‌گاه تکراری نخواهند بود جزئیات و ماموریت‌های مختلف و کاملا جدید را به کاربران ارائه می‌دهند.

همچنین مدیرعامل استودیو سازنده‌ی بازی یعنی دان مارشال (Dan Marshall) در رابطه با عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ توضیح داد:

ما در نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Swindle شاهد دزدها و خلاف‌کارهای بیشتری هستیم. کاربران می‌توانند با استفاده از کنسول دستی خود و هرجایی که دوست دارند، در خیابان‌های لندن به انجام ماموریت‌های تعیین شده بپردازند و اموال و سرمایه زیادی را به دست آورند. ما امیدواریم که کاربران بازی The Swindle در کنسول نینتندو سوییچ بتواند سرقت‌های جالبی را تجربه کنند، همانند افرادی که این کار را در گذشته در پلتفرم‌های دیگر انجام دادند

امروزه کنسول نینتندو سوییچ، به فرصتی بسیار ارزش‌مند و بزرگ برای سازندگان مختلف تبدیل شده که آثار مستقل خود را بدون هیچ مشکلی برروی آن عرضه کنند و با موفقیت به دست کاربران برسانند. همچنین ما در عرضه‌ی این بازی‌های کوچک و مستقل، شاهد مشاهده بسیاری از عناوین موفق هستیم که نشان دادند می‌توانند از فرصت ایجاد شده به خوبی استفاده کنند.

در جریان این موضوع مدیرعامل شرکت کرو دیجیتال یعنی جیکوب کلیتنیک (Jakub Kliitenik) که وظیفه نشر بازی را بر عهده دارد، افزود:

اگر به شرکت ما بیایید، حتما مشاهده خواهید کرد که بازی The Swindle در دسته بازی‌هایی قرار دارد که سازندگان بسیار به آن علاقه‌مند هستند و برخی از همکاران ما در بیشتر ساعات آن را تجربه می‌کنند. برای انتشار این بازی برروی نینتندو سوییچ بسیار هیجان‌زده و خوشحال هستم و قصد دارم دوباره سرقت‌های تازه‌ای را تجربه کنم. با توجه به این که ما در بازی شاهد سرقت‌ها و خلاف‌های مختلفی هستیم، شاید قلب کاربران نینتندو سوییچ نیز دزدیده شود!

در نهایت، بازی The Swindle در تاریخ ۱۹ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین اگر همین حالا برای خریداری این بازی از سایت Eshop اقدام کنید، می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید