گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر زمان عرضه‌ی بازی The Escapists: Complete Edition منتشر شد

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

به مناسبت عرضه‌ی رسمی بازی The Escapists: Complete Edition برای کنسول نینتندو سوییچ، چندی پیش تریلر زمان عرضه این بازی منتشر شد که می‌توانید بخش‌های مختلفی از آن را تماشا کنید.

بازی The Escapists: Complete Edition در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست نظر کاربران و  طرفداران را به خود جلب کند. به همین علت، دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز خواستار انتشار این بازی برروی کنسول مذکور شدند که به طور دقیق یک ماه پیش، تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو تیم ۱۷ (Team17) اعلام کرد که این بازی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در حال حاضر ما شاهد انتشار رسمی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هستیم و به همین علت، تریلر زمان عرضه‌ی این بازی به دست کاربران رسیده است. علاقه‌مندان به عنوان The Escapists: Complete Edition، می‌توانند همین حالا برای دریافت و خریدرای این بازی از سایت Eshop با قیمت ۱۴:۹۹ دلار اقدام کنند. از زمان عرضه‌ی بازی تا حالا، بسته‌های الحاقی و محتویات مختلفی برای آن منتشر شده است که سازندگان آنها را در قالب به‌روزرسانی‌های متفاوت به کاربران ارائه داده‌اند. نکته قابل توجه این است که نسخه‌ی The Escapists: Complete Edition که برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده، تمامی بسته‌های الحاقی و محتویات اضافه بازی را شامل می‌شود. از بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی این بازی می‌توان به Escape Team،Santa’s Sweatshop و Alcatraz اشاره کرد. همچنین محتوای دانلودی Fhurst Peak Correctional Facility در گذشته به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود که حالا در نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی نیز گنجانده شده است.

تمامی بسته‌های الحاقی و محتواهای نام برده شده، می‌توانند بیش از ۱۵ نقشه متفاوت و هیجان‌انگیز را در دسترس کاربران قرار دهند. از سویی دیگر، راه‌های جدیدی برای فرار از زندان‌های بازی در کنار شغل‌های تازه که می‌توانید آیتم‌های جدیدی را خلق کنید به بازی اضافه شده است. هر کدام از آن‌ها، ابزارهای تازه‌ای را در دسترس شما قرار می‌دهند که هریک حال و هوای جدید و متنوعی دارند و در عملیات فرار از زندان تاثیرگذار خواهند بود.

در نهایت می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی The Escapists: Complete Edition را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به منتشر شدن نسخه The Escapists 2 بازی در سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید