تریلر زمان انتشار بازی Orphan

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی تریلر زمان انتشار بازی Orphan منتشر شده که بخش‌های مختلفی از بازی را به تصویر می‌کشد.

بازی Orphan، برای اولین بار در جریان برگزاری مراسم Microsoft ID@Xbox در کنار تعداد زیادی از بازی‌های جدید و مستقل معرفی شد و توانست نظر کاربران را به خود جلب کند.

بازی Orphan، در دسته عناوین مستقل و ترسناک قرار می‌گیرد که قرار است تا دو ماه دیگر، به دست کاربران برسد. در حالی که تقریبا بیشتر از ۶۰ روز تا انتشار رسمی بازی باقی مانده، اما تریلر زمان انتشار آن منتشر شده و بخش‌های متفاوتی از بازی را به نمایش در می‌آورد. استودیو بازی‌سازی ویندی هیل (Windy Hill) و شرکت ۲Dimensions وظیفه ساخت و انتشار آن را بر عهده گرفته‌اند.

گیم‌پلی بازی Orphan، در سبک عناوین مترویدوانیا (Metroidvania) جریان دارد و در بیشتر مواقع ما را به یاد بازی مشهور و موفق Limbo می‌اندازد. همان اتمسفر تاریک و سنگین بر محیط بازی ساکن است و هر لحظه ممکن است تا خطری جان شما را تهدید کند. داستان بازی Orphan از آن جایی آغاز می‌شود که موجودات بیگانه و یا به اصطلاح فضایی، به زمین حمله کرده و ویرانی‌ها و خرابی‌های زیادی را به بار می‌آورند. حال در این هجوم ناگهانی، تنها یک پسربچه زنده مانده و قصد دارد تا جان خود را نجات دهد، در واقع شما در بازی کنترل این شخصیت را به عهده خواهید گرفت. قابلیت‌های مخفی‌کاری بسیاری در بازی وجود خواهد داشت تا بتوانید از دست دشمنان فرار کرده و یا از تاریکی شب استفاده کنید. مسیر حرکت ماجراجویی شما از جایی آغاز می‌شود که باید به سرزمین تپه‌های کنتاکی شرقی (eastern Kentucky) بروید، درست جایی که بیگانگان و موجودات فضایی حضور دارند. وظیفه شما این خواهد بود تا راه نجات زمین و شکست این موجودات را پیدا کنید.

در جریان تریلر زمان انتشار این بازی، شاهد مبارزه و فرار شخصیت اصلی بازی از دست دشمنان هستیم. در مسیر حرکت شما، تله‌های زیادی وجود دارد که بیگانگان برای افزایش امنیت محیطی که در آن حضور دارند، تدارک دیده‌اند و ممکن است جان شما را در کسری از ثانیه بگیرد. همچنین در این تریلر ربات‌های بزرگ و آهنین زیادی را مشاهده خواهید کرد که شما را تعقیب خواهند کرد و باید برای فرار از دست آن‌ها به محیط‌های امنی پناه ببرید. به طور کلی بازی Orphan، پنج تا ده ساعت گیم‌پلی خواهد داشت و می‌تواند به عنوان یک بازی کم حجم و مستقل، شما را سرگرم کند.

بازی Orphan در تاریخ ۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۳۱ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تصاویری جدید از بازی را مشاهده کنید:

تریلر زمان انتشار بازی Orphan:

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید