۵۰۵‌‌‌‌‌Games به عنوان ناشر بازی در دست ساخت استودیو Typhoon انتخاب شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

در فروردین سال ۹۶ بود که کارگردان هنری بازی Far Cry 4، آقای الکس هوچینسون (Alex Hutchinson)، شرکت یوبی‌سافت را ترک کرد و به همراه تهیه کننده اجرایی و کارگردان فنی شرکت وارنر (WB) استودیویی به نام تایفون (Typhoon) را تشکیل دادند. از زمان تشکیل این استودیو خبری از آن منتشر نشده بود تا به اکنون که اعلام کرده‌اند ناشر بازی جدید آن‌ها شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵Games) خواهد بود.

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با بازی در دست توسعه استودیو تایفون در دسترس نیست بجز اندک نکاتی مانند اینکه بازی برروی تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود، پر از سیستم‌های پیچ در پیچ و حاوی جوک‌ها و طعنه‌های بسیاری است. استودیو تایفون در ساخت این بازی از پشتیبانی استودیو اپیک‌ گیمز (Epic Games) نیز بهره می‌برد، هرچند که کمک اصلی باز هم از طرف ناشر این بازی به استودیو سازنده است.

آقای هوچینسون در رابطه با همکاری با ۵۰۵ گیمز چنین گفته است:

به عنوان یک استودیوی کوچک و مستقل همکاری با یک ناشر که هم از ایده‌های ما حمایت کند و هم ما را در ساخت بازی محدود نکند، در اولویت اول قرار داشت. استودیو ۵۰۵ گیمز نه تنها ما را در ساخت بازی محدود نکرد، بلکه پشتیبانی بسیار خوبی نیز نسبت به استودیوی ما از خود نشان داده که بسیار برای ما ارزشمند است. با این کار بازی به بهترین نحو ممکن توسعه پیدا می‌کند و شما می‌توانید برای اثبات این حرف به سابقه‌ی درخشان استودیو ۵۰۵ گیمز نگاهی بیندازید.

از طرفی دیگر، رئیس استودیو ۵۰۵ گیمز آقای نیل رالی (Neil Ralley) نیز از همکاری با استودیو تایفون بسیار خرسند به نظر می‌رسد و اینگونه نظر خود را بیان کرده است:

در چند ساله‌ی اخیر ما در حال توسعه‌ی نمونه کارهایمان هستیم و برای این کار تمایل زیادی به همکاری با استودیو‌های خاص که قصد ساخت بازی‌هایی با کیفیت بالا دارند، داریم. زمانی که پروژه‌ی در دست ساخت استودیو تایفون را دیدیم، سریعا اعلام کردیم که در صورت نیاز حاضر به همکاری با آنان هستیم . ما همیشه به دنبال ساخت بازی‌هایی با نوآوری‌های بسیار هستیم و بازی استودیو تایفون دقیقا همان چیزی است که ما می‌خواهیم. ما امیدواریم که با حمایت از استودیو تایفون بتوانیم ایده‌های ناب این شرکت را عملی کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید