گیفت کارت
گیفت کارت

سیاره رنگارنگ در دو بعد | نقدها و نمرات بازی Planet Alpha

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

اگر از طرفداران سبک سکوبازی (Platformer) هستید، بدون شک منتظر امروز بودید. امروز عنوان Planet Alpha به صورت رسمی عرضه شد و منتقدان نیز نمرات و نظرات خود را در رابطه با این بازی منتشر کرده‌اند. 

عناوین سبک سکو‌بازی در چند ساله‌ی اخیر پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته‌اند. سری Rayman با اضافه کردن چاشنی طنز به این سبک و عنوان Trine نیز با طراحی شگفت‌انگیز خود انتظارات را از این نوع بازی‌ها شدیدا افزایش داده‌اند. عنوان Planet Alpha نیز مسیر Trine را در پیش گرفته و تمرکز زیادی بر بخش طراحی مراحل و محیط بازی کرده است. در قسمت زیر می‌توانید نقد‌ها و نمرات منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

۹/۱۰ :PlayStation LifeStyle

هیچ مورد بیهوده‌ای در این بازی وجود ندارد، همه چیز برای هدف مشخصی طراحی شده است. بازی Planet Alpha دقیقا می‌داند که چه چیزی را باید به بازی‌بازان ارائه دهد و در این کار بسیار عالی عمل می‌کند. در این بازی خبری از معماهای آسان، گلیچ‌های آزار دهنده و محتویات کم اهمیت نیست. Planet Alpha تنها یک عنوان ساده در سبک سکوبازی است ولی شما با تجربه‌ی آن مسحور طراحی و رنگ‌آمیزی زیبای بازی می‌شوید.

۸/۱۰ :Hardcore Gamer

بازی Planet Alpha به لطف طراحی محیط بی‌نظیرش و البته موسیقی شاهکارش تجربه‌ای ناب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

۸/۱۰ :IGN Spain

Planet Alpha بازی زیبایی است. گیم‌پلی روان، معماهای جذاب و چرخه‌ی شب و روز تجربه‌ی جالبی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

۷.۸/۱۰ :Everyeye

Planet Alpha یک عنوان خوش‌رنگ و یک ماجراجویی فوق‌العاده را به شما ارائه می‌دهد. یک بازی جسور در سبک سکوبازی که حاوی معماهای جذاب بسیار است. اگر شما کاملا شیفته‌ی این بازی نشوید، حداقل تا اتمام بازی نمی‌توانید چشم از نمایشگر خود بردارید.

۷/۱۰ :GameSpot

طراحی زیبای محیط، بازی Planet Alpha را به عنوانی ارزشمند تبدیل می‌کند ولی این عنوان نکته‌ی جدیدی به سبک سکوبازی اضافه نمی‌کند.

۷/۱۰ :Push Square

بازی Planet Alpha بدون شک یک عنوان سکو بازی زیبا و در عین حال جذاب است؛ به لطف پازل‌های فوق‌العاده و چرخه‌ی شب و روز. نقطه ضعف بازی داستان قابل پیش‌بینی آن است ولی بسیاری از بازی‌بازان اصلا به آن توجه نکرده و در زمان تجربه‌ی این بازی نهایت لذت را خواهند برد.

۵٫۳/۱۰ :PC Gamer

برخلاف ظاهر شگفت‌انگیز این بازی، گیم‌پلی آن مورد جذابی در دل خود ندارد. پس اگر به دنبال یک عنوان سکو بازی عالی هستید باید به سراغ یک بازی دیگر بروید.

بازی Planet Alpha در ۱۳ شهریور سال ۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید