ویدئویی جدید از بازی Dying Light 2 منتشر شد

۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

به تازگی ویدئویی جدید از بازی مورد انتظار Dying Light 2 منتشر شده است که تشکر و قدردانی تیم سازنده این بازی را از استقبال هواداران به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی محبوب Dying Light 2 در جریان برگزاری رویداد E3 2018 در کنفرانس شرکت مایکروسافت، به طور رسمی معرفی شد و توانست نظر بسیاری از کاربران را به سوی جذب کند. ما در این کنفرانس و یا حتی بعد از آن، شاهد استقبال بسیار گرم طرفداران از این بازی بودیم. تیم سازنده این بازی یعنی استودیو بازی‌سازی تک‌لند (Techland) از محبوبیت خوبی در بین بازیکنان برخوردار است و وجود آن‌ها می‌تواند موفقیت نسخه دوم را نیز تضمین کند.

حال با گذشت مدت زمانی از معرفی این بازی، به تازگی ویدئویی جدید از Dying Light 2 منتشر شده که تشکر سازندگان از هواداران را نمایش می‌دهد. در واقع این تشکر و قدردانی، به دلیل استقبال پرشور و گرم طرفداران از این بازی است. تیم سازنده بازی معتقد است که اگر این کاربران با این حد از انرژی حضور نداشتند، نمی‌توانستند تا مراحل ساخت بازی را ادامه دهند و به طور شبانه روزی برروی ساخت آن تمرکز داشته باشند. همچنین آن‌ها افزودند که ما استقبال بازیکنان بسیار خوشحال هستیم و به همین علت، توانستیم مراحل توسعه بازی را به خوبی پیش ببریم. در جریان همین موضوع، نقشه بازی گسترده‌تر و بزرگ‌تر شده و با جزئیات بسیار بیشتری در بازی حضور خواهد داشت. در ادامه، مدیرعامل استودیو تک‌لند یعنی پاول مارچوکا (Pawel Marchewka) افزود که او رابطه بسیار گرم و نزدیکی با طرفداران داشته و همیشه برای دریافت پیام‌ها و پیشنهادات آن‌ها آماده است. در واقع هدف اصلی این تیم، کسب رضایت کاربران است و مواردی که بازیکنان به آن علاقه¡مند هستند، به بازی اضافه خواهد شد.

در این ویدئو جدید، می‌توانید صحبت‌های مختلف عوامل سازنده بازی را مشاهده کنید که هریک به نوعی از بازیکنان تشکر می‌کنند:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار این بازی، می‌توان به مشخص شدن تاریخ انتشار نسخه Dying Light: Bad Blood اشاره کرد که در واقع یک بازی در سبک بتل رویال خواهد بود و قرار است مدتها کاربران را سرگرم کنند. البته این بازی به صورت رایگان به دست کاربران خواهد رسید. برای مشاهده جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید