تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Super Mario Party منتشر شد | حالت River Survival

۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

اخیرا تریلری جدید از گیم ‌پلی بازی Super Mario Party با محوریت حالت River Survival منتشر شده است.

اگر به یاد داشته باشید، شرکت نینتندو در جریان برگزاری رویداد E3 2018 در خرداد ماه گذشته، از بازی Super Mario Party به طور رسمی رونمایی کرد و کاربران شاهد نمایش‌های جدیدی از این بازی بودند. در واقع این عنوان، یک تجربه کوآپ (Co-op) چهار نفره را در دسترس کاربران قرار می‌دهد که نیازمند همکاری آن‌ها خواهد بود. در گیم‌پلی بازی، مینی‌گیم‌های مختلفی وجود دارد که متناسب با تجهیزات و ویژگی‌های کنسول نینتندو سوییچ ساخته شده است.

اکنون ویدئوی جدید از گیم‌پلی بازی مذکور منتشر شده که حالت River Survival را به کاربران معرفی می‌کند. در جریان این حالت جدید، بازیکنان در یک گروه چهارنفره قرار می‌گیرند و باید به نقطه مشخص شده در پایان مسیر خود که یک رودخانه است، برسند. زمان در این حالت بسیار مهم و محدود خواهد بود و باید به درستی با یکدیگر همکاری داشته باشید. در طول مسیر این رودخانه مینی‌گیم‌ها و موانع زیادی وجود دارند که باید به حل آن‌ها بپردازید تا پشت سرگذاشته شوند. با پشت سرگذاشتن این مینی گیم‌ها، مدت زمان در دسترس شما افزایش خواهد داشت و شانس بیشتری برای پیروزی دارید. نا گفته نماند که می‌توانید از طریق کنترلرهای مخصوص کنسول نینتندو سوییچ، درون قایق خود پارو زده و حرکت کنید.

اگر نسخه‌های Mario Party 9 و Mario Party 10 را تجربه کرده باشید، حتما می‌دانید که این عناوین بیشتر جنبه رقابتی داشته و بازیکنان باید برای پیروزی به طور تک نفره تلاش کنند. اما بازی Super Mario Party به همراه حالت جدید River Survival ، یک تجربه کوآپ و همکاری دوستانه را به کاربران ارائه می‌دهد که می‌تواند بسیار جالب باشد.

ویدئو گیم‌پلی حالت River Survival :

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Super Mario Party در تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید