اولین تریلر گیم‌پلی بازی Remnant: From the Ashes منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

به تازگی استودیو گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) اولین تریلر از گیم‌پلی بازی در دست ساخت خود یعنی Remnant: From the Ashes را منتشر کرده است. این بازی که در سبک اکشن و بقای سوم شخص قرار دارد، توسط افرادی توسعه می‌یابد که به‌طور همزمان در حال کار برروی عنوان Darksiders III نیز هستند.

طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، Remnant: From the Ashes دارای عناصر جهان پویا، مبارزات نفس‌گیر و استراتژی‌های چندنفره‌ی تعاملی (Co-Op) خواهد بود و اگر بخواهیم تنها نگاهی به تریلر گیم‌پلی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که تیم‌هایی با بازیکن‌های حداکثر چهار نفره برروی سیاره‌ی ویران‌شده‌ی زمین، با یکدیگر هم‌کاری خواهند کرد تا موجودات بیگانه‌ی مختلف را شکست دهند.

در این عنوان بازی‌بازان می‌توانند شخصیت‌هایشان را طوری بسازند که مطابق با سبک بازی کردن آن‌ها باشد اما اگر اتفاق خاصی بیافتد و با دشمنانی چالش‌برانگیز در محیط‌های منحصر بفردی که به صورت پویا تولید می‌شود مواجه شوند، ناگزیر هستند تا سبک بازی خود را با شرایط وفق دهند.

مانند دیگر بازی‌های هم‌سبک، Remnant: From the Ashes نیز دارای عناصر سیستم Crafting اسلحه، مبارزات تن به تن و نبردهای عظیم با باس‌ها خواهد بود. این بازی در رویداد Gamescom که امروز برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت و شرکت‌کنندگان فرصت آن را دارند تا دموی قابل‌بازی آن را بررسی کنند.

Remnant: From the Ashes در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر گیم‌پلی منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید