بازی Incredible Mandy برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد

۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

بازی Incredible Mandy، عنوانی ماجراجویی است که توسط استودیوی چینی دوتویو گیمز (Dotoyou Games) توسعه می‌یابد و تا مدتی دیگر عرضه خواهد شد. این بازی ابتدا برای رایانه‌های شخصی معرفی شد اما به تازگی شرکت Circle Entertainment، ناشر آن رسماً اعلام کرده است که Incredible Mandy علاوه بر رایانه‌های شخصی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

بازی Incredible Mandy داستان مندی (Mandy) و برادرش را روایت می‌کند که به دنبال بازیابی خاطراتش با راهنمایی‌های برادرش است. برادر مندی در یک تصادف، دست راست خود را از دست داده است اما او می‌تواند با استفاده Excalibur of Light، مندی را در جهانی رویایی راهنمایی و کمک کند. بازی‌بازان جهت پیشبرد داستان این بازی باید با دشمنان زیادی مقابله کنند و معماهای پیش روی خود را حل کنند. این بازی از سبک هنری متمایزی بهره می‌برد که جذاب به نظر می‌رسد و یکی از ویژگی‌های مثبت آن محسوب می‌شود.

صفحه استیم بازی Incredible Mandy می‌گوید که این عنوان احتمالاً تا اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهد شد اما هنوز چیزی به صورت رسمی تائید نشده است. همچنین مشخص نیست که آیا نسخه نینتندو سوییچ این بازی همزمان با نسخه رایانه‌های شخصی آن عرضه خواهد شد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید