نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Disgaea 5 تاخیر خورد

۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

شعبه‌ی آمریکایی شرکت NIS وعده داده بود که نسخه‌ی غربی بازی Disgaea 5 Complete Edition امسال برروی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، با این وجود کمی مانده به انتشار بازی، امروز این شرکت اعلام کرد که به دلایل پیشبینی نشده عرضه‌ی این نسخه با تاخیر مواجه شده است.

به لطف مشکلات پیش آمده در روند توسعه‌ی بازی، هواداران این سری استراتژی و نقش‌آفرینی باید کمی بیشتر برای تجربه‌ی این عنوان برروی رایانه‌های شخصی خود صبر کنند. براساس مطلب منتشر شده در اکانت توییتر شرکت، باید تا پاییز امسال برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنیم.

به احتمال زیاد این بازی اواخر پاییز منتشر می‌شود. از آنجا که این استودیو برنامه دارد یک نسخه‌ی آزمایشی از این بازی را در ماه اکتبر در اختیار طرفداران قرار دهد، زودترین زمانی که می‌توان برای عرضه‌ی بازی در نظر گرفت آخرین روزهای ماه اکتبر است.

در حال حاضر بازی Disgaea 5 برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. متن منتشر شده از سوی شرکت به شرح زیر است:

متاسفیم که به شما اطلاع دهیم که ما نمی‌توانیم به وعده‌ی خود عمل کنیم. بازی Disgaea 5 Complete Edition پاییز امسال منتشر خواهد شد و یک نسخه‌ی آزمایشی خصوصی در ماه اکتبر برای این بازی منتشر خواهد شد. ما از صبر و شکیبایی شما متشکر هستیم و تلاش خواهیم کرد تا مشکلاتی که در بازی به وجود آمده است را برطرف کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید