بازی MoonQuest پس از روند توسعه هفت ساله عرضه شد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

بازی ماجراجویی که MoonQuest بیش از هفت سال در دست ساخت و توسعه قرار دارد، سرانجام از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم در دسترس قرار گرفت. سازنده این بازی ضمن انتشار یک تریلر جدید از گیم‌پلی آن، مقاله‌ای در باب چگونگی بهتر شدن روند توسعه یک بازی ویدئویی نیز منتشر کرده است.

MoonQuest درباره یک جادوگر است که در پی روشنایی بخشیدن به یک دنیای شبانه است. او یک قهرمان را برای یافتن سنگ‌های ماه پیدا می‌کند که به یک دستگاه بزرگ ماه نیرو می‌بخشند. این بازی ترکیبی از ویژگی‌های روگ‌لایک (Roguelike) و کاوش در سرزمین‌های عجیب و غریب است که حاوی موجودات متنوع و مختلف و همچنین منابع متعددی به منظور حفر کردن و درو کردن است.

همچنین بن پورتر (Ben Porter)، سازنده این بازی چند نکته مهم در مورد چگونگی به تاخیر انداختن عرضه یک بازی در قالب یک مقاله در وب‌سایت مدیوم منتشر کرده است. وی در خصوص ساخت بازی‌های ویدئویی چنین بیان داشته است:

توسعه یک بازی شامل بسیاری از رشته‌ها و زمینه‌های مختلف است و و شما باید تلاش کنید تا آن‌ها را مدیریت کنید.

پورتر حدود هفت سال پیش تصمیم گرفت تا یک بازی ویدئویی تحت عنوان Moonman بسازد که در نهایت به MoonQuest تبدیل شد. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی MoonQuest در حال حاضر از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید