گیفت کارت
گیفت کارت

از بسته گسترش‌دهنده جدید عنوان Hearthstone با انتشار تریلری رونمایی شد

۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

بلیزارد (Blizzard) از جدیدترین بسته گسترش‌دهنده عنوان Hearthstone رونمایی کرد که تحت عنوان The Boomsday Project شناخته می‌شود و به نظر دنباله‌ای از بسته‌های قبلی می‌باشد. کارت‌های جدید بیشتر برروی “علم” تمرکز دارد؛ به ویژه مکانیک‌ها، اسلحه‌ها و سایر آیتم‌های انفجاری که توسط Dr. Boom، محقق گابلینی ساخته شده‌اند.

The Boomsday Project از نظر ظاهری شبیه به دنباله‌ای از اولین بسته گسترش‌دهنده Hearthstone می‌باشد که با عنوان Goblins vs. Gnomes عرضه شد. عجیب این است که بلیزارد از یک معرفی بزرگ و پرسروصدا برای The Boomsday Project خودداری کرده و درعوض به انتشار یک ویدئوی بدون لیست از این گسترش‌دهنده بسنده کرده است. شاید در آینده اطلاعات بیشتری منتشر شود اما فعلا باید به تماشای این تریلر بسنده کنیم. همچنین در صورت تمایل می‌توانید آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

در بخش مکانیک‌ها، The Boomsday Project کی‌وردهای Magnetic جدیدی به بازی اضافه می‌کند که به شما اجازه می‌دهد که مکانیک‌ها را با کارت‌های دیگر ترکیب کرده و آمار و قدرت‌های جدیدی را به اشتراک بگذارید. مکانیک‌ها همچنین Projectها را به بازی اضافه می‌کنند؛ کارت‌های طلسم جدید با ویژگی‌های بسیار قدرتمند که می‌تواند به تمامی بازی‌بازان کمک کند. همچنین سرانجام اولین طلسم‌های افسانه‌ای (Legendary) به بازی اضافه خواهد شد. به نظر می‌رسد که The Boomsday Project یک بسته فوق‌العاده باشد!

The Boomsday Project در مجموع شامل ۱۳۵ کارت جدید می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر ۵ کارت اولی که رونمایی شده‌اند را مشاهده فرمایید. این کارت‌ها با نام‌های Spider Bomb، Omega Defender، Biology Project، Myra’s Unstable Element و Electra Stormsurge شناخته می‌شوند:

آیا شما نیز از بازی‌بازان عنوان Hearthstone هستید؟ نظرتان در مورد بسته گسترش‌دهنده The Boomsday Project چیست؟ مکانیک‌های جدید جالب به نظر می‌رسند و طلسم‌های افسانه‌ای نیز همینطور. با این وجود هیچ‌کدام از کارت‌هایی که معرفی شده‌اند، چندان هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسند. اگرچه هنوز تعداد زیادی کارت باقی مانده که هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است.

کسانی که بسته The Boomsday Project را پیش‌خرید کنند، یک بسته ۵۰ کارتی، یک کارت طلایی افسانه‌ای به صورت تصادفی و یک تصویر جدید برای پشت کارت‌ها دریافت خواهند کرد. شما همچنین می‌توانید با پیش‌خرید Boomsday Project Mega Bundle، یک بسته ۸۰ کارتی، یک کارت طلایی افسانه‌ای به صورت تصادفی، یک تصویر جدید برای پشت کارت‌ها و یک قهرمان Warlock جدید با نام Mecha-Jaraxxus را دریافت کنید.

بلیزارد قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئیه (دوشنبه ۱ مرداد ماه ۱۳۹۷) از طریق یک برنامه زنده، اطلاعات بیشتری از این بسته گسترش دهنده منتشر کند. The Boomsday Project در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۷ اوت ۲۰۱۸ میلادی) منتشر ‌می‌شود. Hearthstone در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل مک و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی Hearthstone را به قلم رضا توکلی مطالعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید