EA Motive در حال توسعه‌ی یک آی‌پی و پروژه‌ای جدید است

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد به رغم تمام عناوینی که EA Motive در حال کار برروی آن‌ها می‎باشد، این استودیو در حال توسعه‌ی یک آی‌پی و پروژه‌ای معرفی نشده است.

استودیو EA Motive دو شعبه در شهرهای مونترال و ونکوور دارد. در حال حاضر شعبه ونکوور در حال کار برروی یک عنوان جهان‌باز از مجموعه‌ی Star Wars و همچنین نسخه‌‌ای جدید از Plants vs Zombies می‌باشد. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده، دیگر شعبه‌ی EA Motive در مونترال ضمن همکاری در ساخت بازی Star Wars، در حال ساخت یک آی‌پی جهان‌باز در سبک اکشن ماجراجویی می‌باشد.

با تازگی جید ریموند (Jade Raymond) که از او به عنوان یکی از خالقین Assassin’s Creed یاد می‌شود، در طی مصاحبه‌ای با Game Informer این موضوع که شعبه مونترال EA Motive در حال ساخت یک آی‌پی جدید است را تایید کرد.

در شعبه مونترال ما در حال کار برروی یک آی‌پی بزرگ و یک پروژه جدید هستیم. موضوعی که من در مورد آن بسیار هیجان‌زده هستم این است که این پروژه جدید به وسیله‌ی سه فرد پرشور خلق شده، افرادی که فقط در اوقات فراغت خود برروی آن کار کرده‌اند. آن‌ها فوق‌العاده پرشور بودند و گفتند “ما نمونه اولیه را آماده کرده‌ایم، اجازه دهید آن را انجام دهیم،” ما توانستیم فضای لازم را در اختیار آن‌ها قرار دهیم چرا که این موضوع بسیار هیجان‌انگیز بود. اعضای گروه متوجه این موضوع شدند و افراد بیشتری به پروژه آن‌ها پیوستند. و حالا این یک پروژه کامل در Motive است که من فکر می‌کنم این موضوع یکی از مزایای داشتن یک استودیو کوچکتر است.

پس بنابراین استودیو EA Motive ضمن توسعه نسخه جدیدی از مجموعه Star Wars و Plants vs Zombies، در حال توسعه‌ی یک آی‌پی و پروژه‌ای جدید است. این موضوع بسیار هیجان انگیز می‌باشد اما باید امیدوار بود که توسعه‌ی همزمان این چهار بازی تاثیری برروی کیفیت آن‌ها نداشته باشد. بهتر است که EA Motive یک بازی را در اولویت قرار دهد و به توسعه‌‌ی آن بپردازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید