Shenmue 1 & 2 HD دارای قفل Denuvo DRM خواهد بود

۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

با توجه به اطلاعات جدیدی که منتشر شده، عنوان Shenmue 1 & 2 HD قرار است دارای قفل Denuvo DRM باشد.

بعدش از مشخص شدن حداقل سیستم مورد نیاز Shenmue 1&2 HD، صفحه استیم این عنوان تائید کرد که عنوان Shenmue 1 & 2 HD قرار است دارای قفل Denuvo DRM باشد. همچنین در صفحه FAQ رسمی این باژی، گفته شده که عنوان Shenmue 1 & 2 HD با فریم ریت قفل شده ۳۰fps اجرا خواهد شد.

براساس گزارشی که در وب‌سایت استیم منتشر شده، گفته شده که نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Shenmue 1 & 2 HD قرار است مانند باقی عناوین شرکت سگا دارای قفل Denuvo DRM باشد. البته این قفل در سال‌های اخیر بسیار ضعیف عمل کرده و باقی شرکت‌ها تمایل خود به استفاده از این قفل را از دست داده‌اند و با وجود قابل کرک بودن این قفل، مشخص نیست که شرکت سگا جرا می‌خواهد از این قفل استفاده نماید.

بازی Shenmue 1 & 2 HD  قرار است در تاریخ ۲۱ آگوست یعنی در تاریخ ۳۰ مرداد برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. این نسخه بازسازی شده از دو قسمت اول سری Shenmue قرار است به همراه بهبودهای تکنیکی، قابل تنظیم بودن رزولوشن صفحه نمایش بطور کامل، انتخاب طرح های مدرن و کلاسیک کنترل، و یک رابط کاربری به روز شده با امکان انتخاب دوبله اصلی در ژاپنی و انگلیسی منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید