دایس از علت حضور بخش بتل رویال در Battlefield V می‌گوید

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

تهیه‌کننده‌ی ارشد Battlefield V در مصاحبه‌ی جدید خود از علت حضور بخش بتل رویال در این عنوان و همچنین حذف محتویات دانلودی پولی گفته است.

هنگام نمایش Battlefield V در EA Play به دو نکته‌ی مهم بر خوردیم؛ اول اینکه در این عنوان تیراندازی محبوب مانند بسیاری از عناوین امروزه‌، بخش بتل رویال گنجانده شده است و دوم اینکه در این نسخه‌ی جدید شاهد محتویات و بسته‌های دانلودی پولی نخواهیم بود.

به‌تازگی، تهیه‌کننده‌ی ارشد Battlefield V یعنی لارس گوستاوسون (Lars Gustavsson) در گفت و گو با دوال شاکرز راجع به این دو ویژگی مهم بازی توضیحاتی را ارائه داده است. وی ابتدا در خصوص بخش بتل رویال گفته که برای صحبت درمورد تعداد بازیکنان و اندازه‌ی نقشه زود است، زیرا سازندگان همچنان در حال کار برروی این بخش هستند. علاوه بر این، گوستاوسون توضیح داده که چرا دایس تصمیم به دنبال کردن مسیر بتل رویال گرفته است:

احتمالاً اینکه این ویژگی می‌تواند منحصر به فرد باشد توجه ما را جلب کرده است. ما به نوعی الهام گرفتیم از چیزهایی که بازی کرده بودیم و از گفت و گوهایمان در این زمینه که “ما باید… ما باید. ما چیزهای زیادی در جهان Battlefield داریم که می‌تواند به خوبی با این بخش تناسب داشته باشد”. اینجا بود که گفت و گوها آغاز و نهایتاً منجر به این خبر شد.

گوستاوسون قول داده است که بخش بتل رویال تاثیری برروی تجربه‌ی اصلی و همیشگی بازی نگذارد:

البته ارائه‌ی بخش بتل رویال به این معنی نیست که تجربه‌ی سنتی و همیشگی بازی و مایه‌ی پیشرفتمان از یاد برود. Grand Operations در بازی گنجانده شده است. بازیکنان می‌توانند با یکدیگر بازی کنند و نگران تقسیم شدن به خاطر پولی بودن محتویات پس از عرضه‌ نباشند. ما می‌خواهیم که بازیکنان را از طریق نبرد راهی این سفر کنیم.

علاوه بر این‌ها، وی اظهار داشته که تیم سازنده به خاطر عدم وجود محتویات دانلودی پولی، فوق‌العاده خوشحال است:

ما افراد بسیار بااستعدادی را داریم که برخی از بهترین نقشه‌ها را پس از عرضه‌ی بازی ساخته‌اند. ما معمولاً یک بازی را با یک ذهنیت کلی و همه چیزش خلق می‌کنیم و سپس با پشتیبانی و ارائه‌ی محتویات پس از عرضه، یاد گرفته و روی موضوعی عمیق و متمرکز می‌شویم. این ناراحت‌کننده است که در طول این سال‌ها، جامعه‌ی بازی‌بازان خود را خراب کرده‌ و برخی مواقع تجاربی که خلق کرده‌ایم، به آن علاقه‌ و بازخوردی که لایقشان بوده دست نیافته‌اند. به همین خاطر تیم سازنده از انجام این کار فوق‌العاده خوشحال است.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. حالت بتل رویال این عنوان نیز پس از انتشار آن در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید