ساخت بازی Final Fantasy 7 Remake به صورت جدی پیش می‌رود

PS4 ، اخبار بازی ، پلتفرم ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲

بسیار از علاقه‌مندان سری بازی‌های نقش‌آفرینی Final Fantasy، سوالات زیادی از بازی Final Fantasy 7 Remake در ذهن دارند و پرسش اصلی این است که دقیقاً چه زمانی این بازی را خواهیم دید؟ می‌دانیم که روند توسعه این بازی با مشکلاتی همراه بوده و معمولاً شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در توسعه بازی‌های خود با مشکلات زیادی روبرو می‌شود. همچنین مشخص شده که روند توسعه این عنوان مدتی قبل از سر گرفته شده است؛ بنابراین، دقیقاً این پروژه بازسازی در چه وضعیتی قرار دارد؟

تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان نسخه بازسازی شده عنوان Final Fantasy 7، در گفتگو با وب‌سایت IGN، رسماً اعلام کرد که این بازی از مرحله پیش از تولید (Pre-Production) خارج شده و در حال حاضر به طور همزمان با بازی Kingdom Hearts 3 توسعه می‌یابد. وی در این خصوص اظهار داشت:

این پروژه دیگر در مراحل اولیه و مفهومی توسعه خود قرار ندارد. ما در حقیقت در حال ساخت و تولید این بازی هستیم. بنابراین در حال حاضر، من ۱۰۰ درصد تمرکزم را بر روی Kingdom Hearts می‌گذارم، سپس ۱۰۰ درصد تمرکزم را بر روی Final Fantasy 7 Remake می‌گذارم و این چرخه را تکرار می‌کنم.

گرچه حرف‌های نومورا برای طرفداران این بازی مورد انتظار دلگرم کننده است اما سابقه اسکوئر انیکس کمی ما را در این باره به شک و تردید انداخته است. اگر به خاطر داشته باشید، توسعه بازی Final Fantasy 15 حدود ۱۰ سال تحت عنوان Final Fantasy Versus 13 به طول انجامید. با این وجود، شنیدن این خبر که توسعه بازی Final Fantasy 7 Remake به صورت جدی آغاز شده بسیار امیدوارکننده است.

بازی Final Fantasy 7 Remake در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 4٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید