تاریخ انتشار Sky Noon در سرویس دسترسی زودهنگام اعلام شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

طبق اظهارات سازنده بازی، لونار روستر (Lunar Rooster)، ارزیابی بتای بازی The Sky Noon در آپریل به خوبی پیش رفته است و با دستیابی به این مهم، استودیو سازنده بازی اعلام کرده است که بازی از ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد ۹۷) در سرویس دسترسی زودهنگام (Early Access) قرار خواهد گرفت.

The Sky Noon را می‌توان ترکیبی از عناوین LawBreakers و Lee Van Cleef دانست که در آن از اسلحه‌های قدرتمند Airsoft استفاده می‌کنید. این بازی یک تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود؛ ولی در آن خبری از گلوله‌ها و یا نوار سلامتی نیست. در عوض بازیکنان از ابزارهایی مانند grappling hooks، جت پک‌ها و پدهای پرشی استفاده می‌کنند. همچنین تجهیزاتی برای پرواز سریع در آسمان‌های سرزمین شناور Floating Frontier در اختیار دارید و باید از اسلحه‌های قدرتمند بادی برای پرت کردن سایر نفرات از لبه‌ها و انداختن آن‌ها به پایین، استفاده کنید.

نسخه دسترسی زودهنگام این بازی با قیمت ۱۵ دلار بر روی استیم قرار خواهد گرفت اما ممکن است که قبل از انتشار بازی، شانس تجربه آن را به صورت رایگان داشته باشید. لونار روستر اعلام کرده که برنامه‌ای برای انتشار یک نسخه بتای دیگر ندارد اما شما می‌توانید روی فرصت‌های احتمالی که در سرور Discord بازی و قبل از دسترسی زودهنگام ممکن است ایجاد شود، حساب کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید