تاریخ عرضه Crying Is Not Enough مشخص شد + اطلاعات جدید

۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

به تازگی استوری‌لاین تیم (Storyline Team)، تریلر زمان انتشار بازی سوم شخص و ترسناک خود یعنی عنوان Crying Is Not Enough را منتشر کرده‌ است. این بازی تک نفره، ماه آینده میلادی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود که پس از آن، برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز پورت شود.

جیکوب هلتن (Jacob Helten)، پروتاگونیست اصلی این بازی‌ست که به دنبال همسر گمشده‌اش می‌گردد که به طرز مرموزانه‌ای پس از تصادفی گم شده است. پس از این تصادف، زن مرموزی به جیکوب اطلاع می‌دهد که می‌داند همسرش کجاست و او را به منطقه‌ای عجیب و غریب هدایت می‌کند. جیکوب در این منطقه باید معماهای بسیاری را حل کند و با دشمنان متعددی مبارزه کند.

تریلر زمان انتشار بازی Crying Is Not Enough حاوی تصاویر متعددی از گیم‌پلی این عنوان است و مکان‌های شگفت‌انگیز و سلاح‌های مختلف آن را نمایش می‌دهد. بازی Crying Is Not Enough شباهت زیادی به عنوان محبوب Alan Wake دارد. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی و همچنین جدیدترین تصاویر منتشر شده از آن را مشاهده کنید.

بازی Crying Is Not Enough در تاریخ جمعه ۱۸ خرداد ماه (۸ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) بر روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود که در سه ماهه سوم سال جاری میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم در دسترس قرار بگیرد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید