وب‌سایت رسمی ولو به ساخت بازی‌های جدید توسط این شرکت اشاره دارد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

در چند ماه اخیر گیب نیوئل (Gabe Newell) رییس شرکت ولو (Valve) با تایید این خبر که این شرکت به زودی به عرصه‌ی بازی‌سازی برخواهد گشت، روزنه‌ایی از امید در دل طرفداران این شرکت برای انتشار عناوین Half Life 3 و Left 4 Dead 3 ایجاد کرده است.

امروز وب‌سایت رسمی ولو قالب خود را تغییر داد و با این تغییر خبر‌های جالبی بر روی این وب‌سایت منتشر شد. اکنون که در حال نگارش این مطلب هستیم، وب‌سایت ولو از دسترس خارج شده است، می‌توانید تصویر گرفته شده از این وب‌سایت را در قسمت زیر مشاهده کنید. در پایین صفحه این جمله آورده شده است

ما چند عنوان در دست ساخت داریم [اشاره به عناوین Artifact وValley of Gods  که در پایین صفحه هستند. این عناوین پس از خرید کامپو سانتو (Campo Santo) توسط ولو، امتیاز ساخت آن‌ها به این شرکت رسید]، اما نام بقیه آن‌ها به صورت راز باقی خواهند ماند.

آیا میتوان این جمله را سندی برای منتشر شدن عناوین Half Life 3 و Left 4 Dead 3 دانست، باید منتظر واکنش ولو به این جمله بمانیم.

همانطور که می‌دانید شرکت ولو تمام انرژی خود را بر روی استیم (Steam) متمرکز کرده است، به همین خاطر است که سال‌ها خبری از عناوین بسیار موفق این شرکت منتشر نشده است. حال می‌توان روزنه‌ایی از امید برای انتشار Half Life 3 در دل داشت، عنوانی که آغازگر انقلابی در سبک شوتر اول شخص است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید