بازی‌های مایکروسافت را دیجیتالی هدیه دهید

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

امکان هدیه دادن تمامی بازی‌های فروشگاه مایکروسافت و ایکس‌باکس وان به صورت دیجیتالی از امروز محیا شد.

پاییز پارسال، فروشگاه مایکروسافت قابلیت هدیه دادن دیجیتالی را به  برخی از عناوین ایکس‌باکس وان و برخی آیتم‌های جانبی اضافه کرد. مایکروسافت بیان کرده است که این قابلیت در بین هواداران بسیار محبوب شده است. به همین دلیل این قابلیت به تمامی عناوین رایانه‌های شخصی،بازی‌های ایکس‌باکس وان و محتوای قابل دنلود آنها اضافه شده است.

برای هدیه دادن یک عنوان به یک نفر، تنها کافیست در زمان خرید، گزینه‌ی Buy as Gift را انتخاب کنید و سپس آدرس ایمیل شخص مورد نظر خود را وارد کنید. بر روی کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانید بازی را با انتخاب تگ (Tag) دوستانتان که در لیست شما قرار دارند، به آنها هدیه دهید. شخص مورد نظر یک کد و نحوه‌ی فعال سازی آن را در یک ایمیل دریافت می‌کند. بر روی کنسول کار شما ساده‌تر بوده و یک پیام حاوی گزینه‌ی فعال سازی برای شما نمایش داده می‌شود.

محدودیتی برای استفاده از این  قابلیت جدید اعمال شده است که به هر شخص تنها اجازه‌ی خرید و هدیده دادن تنها ده عنوان تخفیف خورده، در طول چهارده روز داده شده است. ولی هیچ محدودیتی برای هدیه دادن عناوین، با قیمت اصلی آنها وجود ندارد.

متاسفانه هنوز امکان هدیه دادن به بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، عناوین پیش‌خرید شده و آیتم‌های قابل مصرف درون بازی (مانند پول رایج درون بازی) اضافه نشده است. علاوه بر آن، این هدیه‌ی دیجیتالی تنها در کشور و موقعیتی که بازی در آن خریداری شده است، قابل فعال سازی و استفاده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید