آمار تعداد دانلودهای نسخه موبایلی بازی PUBG منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

دیروز آمار تعداد دانلود نسخه موبایلی بازی منتشر شد و این بازی توانست پس از دو ماه از زمان منتشر شدن‌اش بر روی تلفن‌های همراه به آمار بالایی دست پیدا کند.

نسخه موبایلی بازی PUBG توانسته به آمار ۵۰ میلیون دانلود برروی سیستم عامل‌های اندروید و IOS دست یابد. از زمان انتشار این نسخه، این بازی توانسته بود به بازی محبوب چندین کشور تبدیل شود.

بر اساس آمار منتشر شده از The Sensor Tower این بازی در ماه گذشته بیشترین آمار دانلود در فروشگاه اپل یعنی اپ استور را داشته است.

سازنده این عنوان در گوشی‌های همراه یعنی شرکت چینی Tencent توانسته موفقیت‌های بسیاری را در بازی‌های موبایلی بدست بیاورد.

البته آمار این بازی در فروشگاه گوگل پلی اندروید کمی متفاوت است، زیرا در برخی از مناطق مهم چین حضور ندارد. با این حال شرکت Tencent یکی از سه سازنده برجسته بازی‌های اندروید محسوب می‌شود.

قبل از بدست آمدن این موفقیت‌ها، یکی دیگر از سازندگان نسخه موبایلی PUBG یعنی شرکت لایت‌اسپید و کوانتوم (Lightspeed & Quantum) محتوایی را برای بازی منتشر کرده بود. مانند : حالت آرکید به همراه لابی‌های ۲۸ نفره، حالت آموزشی و باقی موارد.

اگر شما مایل به بازی نسخه موبایلی بازی PUBG به همراه ماوس و کیبورد هستید می‌توانید شبیهساز رسمی این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی را که شرکت سازنده منتشر کرده است، دانلود نمائید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید