کشف تاریخ رونمایی از Battlefield V پشت یک در بسته

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵

یک پلیر کنجکاو و بی‌باک در بتلفیلد ۱، با حل معمای Easter Egg؛ موفق شد زمان احتمالی انتشار نسخه بعدی بتلفیلد، یعنی Battlefield V را کشف کند.

در هفته‌ای که گذشت، بازی‌بازان در بازی بتلفیلد ۱ موفق شدند یک در که به مدت یک سال بسته مانده بود را باز کنند. بالای این در، که در نقشه “Fort de Vaux” پیدا می‌شود؛ کلمه “Isolement” نوشته شده است. در آپدیت پچ جدید تعدادی دکمه به محیط این قلعه اضافه شد، که در پشت پوستر و علائم موجود در محیط قلعه مخفی شده‌اند. این دکمه‌ها بر روی حرف خاصی از این پوسترها بیرون زده‌اند. اگر این دکمه‌ها را به ترتیبی درست فشار دهید تا کلمه “Isolement” هجی شود، در برای شما باز خواهد شد.

پشت در، یک سلول متروکه وجود دارد. در گوشه این سلول یک تونل قرار دارد که امکان ورود به آن وجود ندارد ولی می‌توانید نارنجک داخل آن پرتاب کنید. همچنین یک سیستم لوله کشی با تعدادی شیرفلکه در اتاق وجود دارد که می‌توانید شیرها را باز و بسته کنید. درون سلول یک نقاشی ناتمام از یک اسب سفید نیز یافت می‌شود.

در ویدیو زیر می‌توانید نحوه فعال کردن لوله‌ها و نگاهی به محیط این سلول بیندازید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p 60fps | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p 60fps

به نظر می‌رسد که لوله‌های درون سقف چکه دارند و صدای به وجود آمده به شکل کد مورس می‌باشد. ترجمه این کد، آدرس یک وبسایت را مشخص می‌کند:

ea.com/neverbethesame

این آدرس شما را به یک وبسایت می‌برد که تاریخ ۲۳ می ۲۰۱۸ (۲ خرداد) و نام بازی بتلفیلد در آن نوشته شده است. به نظر می‌رسد که این تاریخ، زمان رونمایی از نسخه بعدی سری محبوب بتلفیلد، که با نام Battlefield V شناخته می‌شود و در جنگ جهانی دوم به وقوع می‌پیوندد؛ خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید