تاریخ عرضه بازی Trailblazers مشخص شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

در نهایت تاریخ انتشار بازی Trailblazers مشخص و اعلام شد. به تازگی Supergonk و رایزینگ استار گیمز (Rising Star Games)، به ترتیب سازنده و ناشر این بازی اعلام کردند که Trailblazers در تاریخ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه (۸ می ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه ایکس‌باکس وان این بازی یک روز پس از تاریخ عرضه این بازی بر روی پلتفرم‌های مقصد دیگر آن، در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای آن دسته از افرادی که بازی Trailblazers آشنائی ندارند باید بگوئیم که این بازی عنوانی در سبک ماشین‌سواری و مسابقه‌ای است که حالت‌های مختلفی نظیر بخش تک نفره، بخش چند نفره آنلاین و چهار نفره (به صورت تقسیم صفحه) را شامل می‌شود.

علاوه بر پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، استودیوی Supergonk در نظر دارد تا بازی Trailblazers را برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه سازد. گفتنی است که نسخه نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ نامشخصی در ماه ژوئن میلادی وارد بازار خواهد شد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Trailblazers در تاریخ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه (۸ می ۲۰۱۸) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت و نسخه ایکس‌باکس وان آن هم به فاصله یک روز پس از ان یعنی در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت (۹ می) منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید