فروش نسخه رایانه‌های شخصی Hellblade: Senua’s Sacrifice با نسخه کنسولی آن برابر بوده است

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵

در جدیدترین اخبار مربوط به بازی‌ و سرگرمی، استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) اطلاعاتی از میزان فروش نسخه رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice را منتشر کرد.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice شاید بزرگ‌ترین بازی سال ۲۰۱۷ میلادی نباشد اما با اطمینان می‌توان گفت که یکی از تاثیر گذارترین بازی‌های چند سال اخیر بوده است. این عنوان اکشن ماجراجویی که با تاخیرهای متعددی رو به رو شد، در مراسم British Academy Games Awards مورد ستایش همگان قرار گرفت و توانست در مراسمات مختلف جوایز متعددی دریافت کند.

نسخه ایکس‌باکس آن که چندی پیش عرضه شد، توانست هم از لحاظ فروش موفق عمل کند و هم حامیان بیشتری به‌دست آورد. اگر بخواهیم فروش کلی Hellblade: Senua’s Sacrifice را در نظر بگیریم، این بازی یک موفقیت دیگر برای استودیو نینجا تئوری به حساب می‌آید.

طی مصاحبه‌ای که وب‌سایت PC Gamer با آقای تامیم آنتونیادیز (Tameem Antoniades) کارگردان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice داشته است، ایشان خاطر نشان کرد:

در حالی که انتظار داشتیم فروش نسخه کنسولی Hellblade: Senua’s Sacrifice عملکرد بهتری نسبت به نسخه رایانه‌های شخصی داشته اما باید اعلام کنیم که هر دو نسخه فروش برابری داشته‌اند.

او ادامه داد:

ما این بازی را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در اولویت قرار دادیم زیراکه فکر می‌کردیم بهترین نتیجه از لحاظ فروش را با این کنسول تجربه خواهیم کرد اما در حقیقت با نسخه‌ رایانه‌های شخصی فروش مساوی داشت. بنابراین تصمیم گرفتیم از این بعد، توجه بیشتری به رایانه‌های شخصی و مخاطبان آن داشته باشیم.

او همچنین در رابطه با کاربرانی که با ماوس و کیبورد این بازی را تجربه کردند، اضافه کرد:

ما بسیار شگفت‌زده شدیم وقتی که فهمیدیم بسیاری از کاربران با ماوس و کیبورد مشغول تجربه این بازی هستند. هرچند که در ابتدا بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice فقط برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس بود اما بعدا نسخه رایانه‌های شخصی را نیز عرضه کردیم.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید