بتسدا تعدادی عنوان جدید در رویداد E3 امسال معرفی خواهد کرد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴

در جریان مصاحبه‌ای با وب‌سایت GameReactor، آقای پیت هاینز از برنامه‌های بتسدا برای رویداد E3 سال جاری صحبت نمود. آیا می‌توان شاهد معرفی عنوان Starfield باشیم؟

بتازگی و براساس گفته‌های آقای پیت هاینز (Pete Hines) “تعداد قابل قبولی” پروژه جدید توسط بتسدا در رویداد E3 امسال معرفی خواهند شد. آقای هاینز در گفتگو با وب‌سایت GameReactor اظهار کردند که:

سورپرایزهای خوبی برای شما داریم. قرار است در مورد تعداد قابل قبولی بازی و پروژه جدید صحبت کنیم و از این بابت بسیار هیجان‌زده هستم. ما از سپتامبر گذشته برروی E3 کار می‌کنیم. به شخصه ۷ الی ۸ ماهی است که برروی رویداد E3 کار می‌کنم و از روند کار بسیار راضی هستم. فکر می‌کنم امسال عناوین بسیاری برای سلایق مختلف داشته باشیم و امیدوارم آنچه را که در E3 قول می‌دهیم، بتوانیم بدست کاربران برسانیم.

سال گذشته وعده‌های بسیاری دادیم. ما هر آنچه قول داده بودیم را عرضه کردیم و همه آن‌ها از کیفیت خوبی برخوردار بودند؛ فکر می‌کنم در سال ۲۰۱۷ بالاترین رتبه را از نظر امتیاز (متا) در میان تمامی ناشران بدست آوردیم و هدف ما تکرار این رویه است. هدف ما تنها حرف زدن نیست، بلکه در نظر داریم تا آنچه را که وعده می‌دهیم بدست بازیکنان برسانیم و آن چیزی را ارائه دهیم که کاربران از بتسدا انتظار دارند.

با توجه به گفته‌های آقای هاینز بنظر می‌رسد در رویداد E3 امسال باید شاهد معرفی تعدادی پروژه‌ جدید از سوی بتسدا باشیم. بعنوان مثال می‌توان منتظر عرضه محتوای مستقلی برای Prey و یا رونمایی از عنوان Starfield بود. نظر شما در این مورد چیست؟

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید