گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تریلر جدیدی از گیم‌پلی Onrush منتشر شد

تریلر
تریلر جدیدی از گیم‌پلی Onrush منتشر شد

در جدیدترین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی عنوان Onrush شما به مسابقه، حمله به سایر شرکت کنننده‌ها و تکرار آن دعوت شده‌اید. این عنوان یکی از هیجان‌انگیز‌ترین بازی‌های مسابقه‌ای امسال است که با هیجان بالای خود شما را به چالشی بزرگ خواهد کشید.

اگر فکر می‌کنید در Onrush به سادگی سایر عناوین ریسینگ به خط پایان خواهید رسید، سخت در اشتباهید. این بازی با چالش‌های مختلف همه شرکت کننده‌ها را به جان هم خواهد انداخت تا بازماندگان واقعی برنده جایزه‌های بزرگ آن باشند. در رویداد هفته گیم پاریس در سال گذشته بود که عنوان Onrush توسط کدمسترز معرفی شد و از همان زمان به بعد به عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین و چالش‌ برانگیزترین عناوین ریسینگ شناخته شد. حال تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر شده که بر مسابقات و مبارزات بازی‌بازان با یکدیگر اشاره دارد. شما می‌توانید در انتهای این متن این تریلر جدید را مشاهده کنید یا به دانلود آن بپردازید.

اگرچه Onrush یک عنوان ریسینک آرکید است که طیف وسیعی از وسایل نقلیه نظیر موتورسیکلت، خودرو و کامیون‌های آفرود را در اختیار بازی‌بازان می‌گذارد، اما ویژگی‌های آن به همین جا ختم نمی‌شود. شما برای برنده شدن در این مسابقات نباید لزوما از خط پایان عبور کنید، بلکه بسته به حالت بازی باید با سایر شرکت کنندگان در این رقابت‌ها مبارزه کنید و خود را برتر از آن‌ها نشان دهید. چیزی که تا به حال مشخص شده و از تریلر‌های این بازی پیداست، هیجان حرف اول را در این بازی می‌زند. Onrush یکی از معدودترین عناوین مسابقه‌ای است که فقط به مسابقه دادن و گذر از خط پایان خلاصه نمی‌شود و شما برای قرارگیری در رتبه‌های نخست، باید سخت‌تر از قبل تلاش کنید.

البته کمی کار گروهی هم در این بازی مشاهده می‌شود که شما باید با به کارگیری مکانیزم‌های مختلف سرعت خود را به بالاترین حد ممکن برسانید تا در بین نفرات برتر قرار بگیرید. Onrush توسط کدمسترز در حال ساخت و توسعه است که سابقه خوبی در ساخت عناوین مسابقه‌ای دارد. طبیعتا آن‌ها می‌توانند با استفاده از تجربه‌های قبلی خود دست به ساخت یکی از بهترین و خاطره‌انگیز‌ترین بازی‌های ویدئویی چند سال اخیر بزنند. این بازی در تاریخ پانزدهم خرداد سال جاری (پنجم ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای ایکس‌باکس وان و پلی‌اسیتشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم که شاهد تریلر جدید گیم‌پلی این بازی باشید و آن را به صورت آنلاین تماشا کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که برایتان در نظر گرفته‌ایم به دانلود بپردازید.

تماشای آنلاین ویدئو:

 

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو یا کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. mihawk گفت:

    چرا تاریخ انتشار اینجوریه تو استور سونی ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ تو تریلر ۰۵/۰۶/۲۰۱۸ Question

    0Thumb up 0Thumb down
  2. monfared گفت:

    بازی fuelش که خییلیی خوب بود

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت