نظر یوبی‌سافت درباره افزودن حالت بتل رویال به بازی Ghost Recon Wildlands

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
Ghost Recon Wildlands-Gamefa

بازی Ghost Recon Wildlands، یکی از بهترین عناوینی است که می‌تواند از قابلیتی همچون رویال مد برخوردار شود، اما نظر شرکت یوبی‌سافت در این باره چیست؟

برای بسیاری از بازیکنان، همیشه این موضوع مطرح بوده است که آیا شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft)، تصمیمی برای عرضه حالت رویال مد (Royal Mode) در عنوان Ghost Recon Wildlands دارد یا خیر؟ گرچه این موضوع در حال حاضر توسط تعداد زیادی از بازیکنان درخواست شده و حتی توسعه دهندگان بازی از این موضوع کاملا آگاه هستند اما بنابر نظر یوبی‎سافت، پاسخ به این درخواست در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است.

به این ترتیب، همانطور که حساب توئیتری شرکت یوبی‎سافت اظهار نظر کرده، پرداختن به این مساله در حال حاضر غیر ممکن است. حساب توئیتری این شرکت، در پاسخ به این سوال که آیا حالت رویال مد برای این عنوان منتشر خواهد شد یا خیر، ابراز داشت:

ما از جذابیت بسیار بالای حالت رویال مد کاملا آگاه هستیم اما این موضوع نیازمند تغییرات زیادی در ساختار بازی می‌باشد که با وجود چالش‌های فنی مختلفی که برای توسعه این حالت نیاز است، انجام این امر به سادگی غیر ممکن است. بنابراین، بازیکنان این عنوان، شانسی برای دریافت حالت رویال مد نخواهند داشت.

از طرفی این شرکت فرانسوی به تازگی، خبر از عرضه محتوای جدید این بازی برای دومین سال از عرضه آن داده است. در اخباری که اخیرا منتشر شده است، استودیو Massive در حال کار بر روی عنوانی جدید با تمرکز بر حالت رویال مد می‌باشد که هنوز این شرکت قصد معرفی آن را ندارد. بنابر اخباری که توسط یک منبع آگاه و نزدیک به استودیو Massive، به نام GameReactor منتشر شده است، نویسنده بازی Division نه تنها در حال توسعه نسخه جدید این عنوان یعنی Division 2 است، بلکه در حال ایجاد یک پروژه دیگر با محوریت حالت رویال مد می‌باشد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در این رابطه، چندی پیش شرکت یوبی‌سافت، پیشنهاد ساخت یک بازی جدید به سبک عناوینی همچون PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite و با محوریت حالت رویال مد را به استودیو Massive داده و این پیشنهاد با موافقت این استودیو همراه بوده است. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که بعید به نظر می‌رسد چنین پروژه‌ای تا E3 2018 تکمیل و آماده رونمایی گردد و این استودیو خود را آماده رونمایی از بازی The Division 2 در سال ۲۰۱۹ خواهد کرد.

به نظر می‌رسد شوق و اشتیاق بازیکنان برای تجربه چنین حالتی یک مساله غیر قابل گریز است و همانطور که گفته شد، یوبی سافت از جذابیت حالت رویال مد و همچنین عطش بازیکنان برای تجربه این حالت کاملا آگاه است و قصد دارد در آینده‌ نه چندان دور یک عنوان جدید را با همین محوریت، عرضه کند. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید