تاریخ انتشار نسخه سوییچ BAFL – Brakes Are For Losers مشخص شد + تریلری جدید

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰

امروز استودیوی Playdius تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ عنوان BAFL – Brakes Are For Losers را همراه با ارائه تریلری مشخص کرد. با مشاهده آن همراه گیمفا باشید:

استودیوی Playdius امروز اعلام نمود که عنوان مسابقه‌ای آن‌ها یعنی BAFL – Brakes Are For Losers، قرار است در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین) و با قیمتی معادل ۴٫۹۹ دلار برروی فروشگاه نینتندو عرضه شود. BAFL – Brakes Are For Losers عنوانی اتومبیل‌رانی در سبک آرکید است که به سبب ویژگی‌های در نظر گرفته شده برای بازی، بازیکنان نیازی به استفاده از ترمز نخواهند داشت و آن‌ها می‌توانند برای دور زدن از دریفت و یا برخورد با دیگر رقبا استفاده نمایند.

همچنین BAFL – Brakes Are For Losers شامل یک بخش تک‌نفره است که در آن حالت‌های مختلفی مثل: Time Attack و Perfect Race وجود دارند. هرکدام از مسیرهای مسابقه سبک و سیاقی کلاسیک و جزئیاتی طنزآمیز دارد که بازیکنان در هنگام تجربه بازی، قطعا متوجه آن‌ها خواهند شد. نسخه سوییچ بازی نیز از حداکثر ۸ بازیکن بصورت همزمان پشتیبانی می‌کند که به هر دو صورت محلی و چندنفره آنلاین قابل تجربه است.

لازم بذکر است استودیوی Playdius تریلری منتشر کرده که بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. عنوان BAFL – Brakes Are For Losers سال گذشته از طریق شبکه استیم برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی عرضه شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید