لیگ Overwatch تیم چهارم را به مرحله پلی آف اضافه می‌کند

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵

امروز شرکت بلیزارد اعلام کرد که مراحل پلی‌ آف لیگ Overwatch از این پس دارای ۴ تیم مقدماتی به جای ۳ تیم خواهد بود که این تغییر در مرحله سوم صورت می پذیرد.

اما سوال اینجاست که این چهار تیمی شدن چگونه حالت جاری در مراحل پلی‌ آف را تغییر می‌ دهد؟ حال تیمی که بیشترین امتیاز را به دست آورد، دیگر نمی‌ تواند اولین راند را پشت سر بگذارد و خود را در فینال جای دهد. هرچند قادر است از امکانات اضافه شده بهره‌ مند شود و حریف خود را در راند اول انتخاب کند. این انتخاب زمانی ‌می‌ تواند انجام پذیرد که ۴ تیم برتر مشخص شده‌ باشند. همچنین با انجام این تغییر، تیم‌ های بیشتری می‌ توانند به مرحله‌ ی نهایی رقابت برسند.

به غیر از موارد گفته‌شده، تمامی جزییات در رابطه با مراحل پلی‌ آف همانند گذشته‌ است. پلی‌ آف‌ ها همچنان در آخرین یکشنبه هر هفته برگزار می شوند. قوانین tiebreaker برای شناخت صلاحیت یکسان خواهد بود و همچنین تیم قهرمان برنده‌ ی یکصد هزار دلار و تیم دوم نیز برنده‌ ی جایزه‌ بیست‌ و‌ پنج هزار دلار پول نقد خواهد بود.

مرحله‌ ی سوم لیگ Overwatch این چهارشنبه یعنی چهارم آوریل (چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷) آغاز شده و در پنجم ماه مه ۲۰۱۸ (شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) خاتمه می‌ یابد.

در میان دیگر اخبار مربوط به Overwatch، می‌ توان به رویداد Uprising اشاره کرد که در تاریخ سه‌ شنبه بیست‌ و‌ یکم فروردین مصادف با دهم آوریل باز می‌ گردد و طی این رویداد، شما می‌ توانید بخش‌ های PvE-focused و Kings Row Uprising را بازی کرده و جوایز محدود شده زمانی دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید