سی‌دی پراجکت رد یک بازی داستان‌محور بزرگِ دیگر تا سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد

۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

امروز صبح گزارش سال مالی ۲۰۱۷ میلادی استودیوی بازیسازی سی‌دی پراجکت‌ رد (CD Projekt RE) منتشر شد و نتایج سال مالی اخیر این شرکت به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شد. از میان همه اطلاعات منتشر شده در این کنفرانس مطبوعاتی، نکته جالبی مشخص شد که به این شرح است: Cyberpunk 2077 تنها بازی ویدئویی بزرگ این استودیو نخواهد بود که آن‌ها برنامه دارند که تا سه سال آینده آن را به بازار عرضه کنند.

آنچه که در بالا اشاره شده از صفحه ۲۶ گزارش مالی این استودیو بدست آمده است که مربوط به بازه زمانی بین سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ میلادی می‌شود. سی‌دی پراجکت رد برنامه دارد تا در بین این سال‌ها، بازی Cyberpunk 2077 و «یک بازی داستان محور نقش‌آفرینی» دیگر را منتشر سازد. متاسفانه اطلاعات بسیار کمی درباره این پروژه در گزارش مالی این استودیو موجود است و به همین جهت، نمی‌دانیم که آیا این بازی بزرگ یک بازی جدید خواهد بود یا به عناوین قبلی این استودیو مرتبط است.

همه اطلاعات موجود در این گزارش، موارد بالا نیست چراکه مشخص شده که سی‌دی پراجکت رد برنامه دارد تا روند توسعه خود را گسترش دهد تا مدیاها و بازارهای دیگری را هم پوشش دهد. آن‌ها به دنبال فروش هر چه بیشتر محصولات فعلی خود و همچنین تیم توسعه بازیسازی‌شان هم هستند.

از سوی دیگر، در جریان این کنفرانس مشخص شد که بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 از قابلیت طراحی و خلق شخصیت بهره می‌برد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید. همچنین رسماً اعلام شد که فروش کلی سری بازی‌های محبوب The Witcher III از مرز ۳۳ میلیون نسخه عبور کرده است و پلی‌استیشن ۴ به عنوان بهترین پلتفرم مقصد بازی‌های این شرکت از نظر عملکرد تجاری شناخته می‌شود.

به نظر شما، آیا پروژه جدید این استودیو نسخه جدید مجموعه بازی‌های The Witcher خواهد بود یا شاهد یک بازی ویدئویی کاملاً جدید خواهیم بود؟ آیا فکر می‌کنید که این استودیو قادر به عرضه دو بازی بزرگ تا سال ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید