شایعه: Spyro the Dragon: Treasure Trilogy امشب توسط اکتیویژن معرفی خواهد شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲

به گزارش بلاگ پلی‌استیشن به تازگی یکی از کاربران انجمن ردیت پستی را در خصوص معرفی مجموعه‌ی “Spyro The Dragon Treasure Trilogy  ” نشر داده است که امشب ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران معرفی خواهد شد.

ممکن است در نگاه اول این پست مانند سایر شایعات بی‌پایه و اساس جلوه کند، اما زمانی موضوع قابل تامل خواهد شد که متوجه شویم این کاربر از معرفی نسخه جدید Call of Duty: Black Ops 4 خبر داده ؛ در روزی که اکتیویژن وجود آن را رسما تایید کرده است.

شایعه عرضه Spyro The Dragon: Treasure Trilogy از زمان عرضه Crash Trilogy توسط اکتیویژن و موفقیت تجاری آن قوت گرفته است. فعال شدن اکانت Spyro در توییتر نیز باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در این خصوص شده است.

Spyro The Dragon: Treasure Trilogy یک بازی در سبک پلتفرمر و شامل ۳ بازی میباشد که توسط استدیو اینسامنیاک گیمز توسعه داده شده و سونی آن را به طور انحصاری برای کنسول نسل پنجمی پلی‌استیشن عرضه کرده است.

کمپانی سونی حق مالکیت معنوی این بازی را به‌همراه Crash Trilogyبه اکتیویژن فروخته است. حال باید دید که موفقیت های تجاری سه‌گانه کرش باعث خواهد شد اکتیویژن این مجموعه را نیز عرضه کند. خبر خوب این است که برای پی‌بردن به این موضوع نیاز نیست مدت زمان زیادی را صبر کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید