ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار Assault Gunners HD Edition با یک تریلر برای غرب مشخص شد

تریلر
تاریخ انتشار Assault Gunners HD Edition با یک تریلر برای غرب مشخص شد

بازی‌بازان و دارندگان کنسول پلی‌استیشن ویتا حتما با بازی Assault Gunners آشنا هستند. این بازی در گذشته تنها به صورت انحصاری برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا در دسترس بود اما هم‌اکنون قرار است برای دو پلتفرم دیگر نیز به صورت بازسازی شده منتشر شود. این خبر به تازگی با یک تریلر اعلام شده است.

شعبه‌ی اروپایی شرکت Marvelous به تازگی اعلام کرده که Assault Gunners HD Edition در تاریخ ۲۰ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. Assault Gunners HD Edition در سال ۲۰۸X جریان دارد؛ جایی که جنگ و درگیری در بین کلونی ها افتاده و آن ها را اسیر کرده است. در طول بازی، بازی‌بازان به یک سری مامور ویژه می‌پیوندد که قصد برقراری صلح را دارند. این نیروی ویژه DAT نام دارد که وضعیت سیاره مریخ را بررسی می‌کنند و در همین راه با جنبشی به نام ANTS رو به رو می‌شوند؛ یک گروه بسیار خطرناک که تهیدی جدی برای نسل بشر و بقای آن است.

گیم‌پلی بازی Assault Gunners HD Edition بسیار ساده و تنها مبتنی بر مبارزات است. بازی‌بازان باید با استفاده از اسلحه های که در دسترس دارند، دشمنان خود را در طول ۳۵ مرحله بازی از بین ببرند. یک سیستم شخصی سازی نیز برای Assault Gunners HD Edition در نظر گرفته شده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد یک سری از قطعات مختلف را در مراحل جمع آوری نمایند و از آن ها برای شخصی سازی و تغییر ظاهر شخصیت خود استفاده کنند. این بازی یک مود Horde هم دارد که همان طور که می‌دانید در آن بازی‌بازان باید در مقابل حمله موجی دشمنان مقاومت کنند و دوام بیارند.

بازی Assault Gunners HD Edition در ابتدا در سال ۲۰۱۲ برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا منتشر شد و تنها در انحصار کشور ژاپن بود اما سرانجام قرار است برروی پلتفرم های دیگر به غرب بیاید. با این حال نسخه غرب همچتان در انحصار ژاپن باقی می‌ماند. بازی Assault Gunners HD Edition در تاریخ ۲۰ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ در غرب برای پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و همچنین قیمت بازی ۱۰ دلار اعلام شده و تمام محتواهای الحاقی نسخه پلی‌استیشن ویتا نیز برای پلتفرم های دیگر نیز عرضه خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید تریلر منتشر شده از Assault Gunners HD Edition را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولشن ۴۸۰p

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت