ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی جهان باز عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شد

شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) امروز از طریق غرفه شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) در رویداد Taipei Game Show که در تایوان در حال برگزاری است، ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی جهان باز Shin Sangokumusou 8 منتشر کرد. این بازی در غرب با نام Dynasty Warriors 9 عرضه خواهد شد.

در جدیدترین ویدئوی بازی Dynasty Warriors 9 شاهد نحوه مبارزات Daquiao هستیم. همچنین نکته جالب اینجاست که برای اولین بار، در این ویدئو شاهد آب و هوا و تغییرات آن در بازی مورد بحث خواهیم بود.

به غیر از نمایش صحنه‌هایی از گیم‌پلی این بازی، تهیه‌کننده این بازی یعنی آقای آکیهیرو سوزوکی (Akihiro Suzuki) آمار و ارقام جالبی از این عنوان ارائه داده است. این بار هر کدام از شخصیت‌های داستان، پایان جداگانه خود را خواهند داشت. این در حالی است که در نسخه‌های قبلی این سری، پایان داستان برای شخصیت‌های هر جناح یکی بود.

بازی Dynasty Warriors 9 شامل بیش از ۴ ساعت صحنه‌های سینمائی برای روایت داستان، بیش از ۳۵۰ نوع سلاح، بیش از ۱۰۰ شهر مختلف، قلعه‌ها، روستاها و بیش از ۱۵۰ متریال مختلف است.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با Dynasty Warriors 9، در روزهای گذشته شاهد انتشار تریلر و تصاویر جدیدی از این بازی بودیم. همچنین کویی تکمو چندین تریلر با محوریت نحوه مبارزات شخصیت‌های مختلف این بازی منتشر کرد. از سوی دیگر، چندین ویدئو از گیم‌پلی این عنوان با محوریت شخصیت‌های آن هم منتشر شده است که از این نشانی می‌توانید آن‌ها را بررسی کنید.

بازی Dynasty Warriors 9 در تاریخ پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه (۸ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. عرضه این بازی چند روز پس از انتشار آن در ژاپن و به طور مشخص در تاریخ سه شنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه) اتفاق خواهد افتاد. این بازی در بازار غرب برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم عرضه خواهد شد. از زیر می‌توانید جدیدترین ویدئو از گیم‌پلی این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید