Dead Space 2 در صدر جدول فروش انگلستان

۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۴

آخرین عنوان استودیوی Visceral Games، یعنی نسخه ی دوم بازی Dead Space در اولین هفته ی انتشار خود توانست، صدر جدول فروش بازی ها در انگلستان را تصاحب کند و بازی LittleBigPlanet2 که در هفته ی پیش در این جایگاه قرار داشت کنار بزند.

همچنین این بازی، در این هفته به عنوان پرفروش ترین بازی ایکس باکس ۳۶۰ شناخته شد و در جایگاه اول بازی های این کنسول قرار گرفت. اما در عوض Dead Space 2 در بین بازی های پلی استیشن ۳ و رایانه های شخصی در رتبه ی دوم قرار دارد. از صد درصد فروش این بازی، ۶۰ درصد مربوط به نسخه ی ایکس باکس ۳۶۰، ۴۰ درصد برای پلی استیشن ۳، و تنها ۴ درصد مربوط به نسخه ی رایانه های شخصی می باشد. علاوه بر دست یافتن به این موفقیت در فروش Dead Space، این بازی توانست رتبه های بالایی از سایت های مختلف در نقدها دریافت کند، که می توانیت این لیست را در این جا مشاهده کنید.

بدین ترتیب، فضای مرده ۲ در صدرجدول فروش این هفته قرار گرفت. پس از این عنوان، بازی های بزرگ سیاره ی کوچک ۲ و فیفا ۱۱ به ترتیب در جایگاه دوم و سوم جدول فروش بازی های انگلستان قرار گرفتند.

در ادامه می توانید رتبه های یک تا ده جدول فروش بازی های انگلستان و همچنین از این جا می توانید لیست جدول فروش بازی های انگلستان در هفته ی قبل را مشاهده کنید.

https://gamefa.com/wp-content/uploads/2011/01/11-9-2010-3-02-12-PM.jpg

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید