سگا از رونمایی جدیدی در هفته‌ی آینده خبر می‌دهد

۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸

به نظر می‌رسد سگا (SEGA) برنامه‌های جدیدی برای سال جدید میلادی آماده کرده است. سگا به تازگی در حساب رسمی توییتر خود تصویری منتشر کرده است که از اعلام خبری جدید در روزهای آینده نوید می‌دهد.

سگا همواره در اعلام پروژه‌های جدید خود کمی شیطنت می‌کند و دوست دارد اشاره‌های کوچکی پیش از رونمایی محتوای اصلی به آن داشته باشد. این بار نیز سگا تصویری منتشر کرده است که اشاره به معرفی پروژه‌ای جدید در هفته‌ی جاری دارد. در این تصویر جدید تنها یک تاریخ نوشته شده است و هیچ جزئیات دیگری از آن چه باید انتظار رونمایی‌اش را در این روز داشته باشیم به چشم نمی‌خورد. این تاریخ شانزدهم ماه ژانویه، یعنی بیست و ششم دی ماه، است. علاوه بر این در کنار تاریخ ذکر شده یک لامپ قرار داده شده است که احتمال دارد ارتباطی با این پروژه‌ی نامعلوم داشته باشد. همان طور که گفته شد هنوز مشخص نیست در این تاریخ از چه چیزی رونمایی می‌شود اما احتمال می‌رود که با معرفی عنوانی جدید یا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی یکی از عناوین قدیمی رو به رو باشیم.

 

 

این اولین باری نیست که سگا پیش از یک رونمایی بزرگ دست به انجام چنین کاری می‌زند. سال گذشته نیز شاهد اتفاق مشابهی پیش از عرضه‌ی عنوان Bayonetta و عنوان Vanquish برای رایانه‌های شخصی بودیم. عنوان Bayonetta تا پیش از سال گذشته تنها برای دو پلتفرم اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در دسترس بود و طرفداران این عنوان بی‌صبرانه در انتظار نشر نسخه‌ی رایانه‌ای این بازی بودند. این نسخه از بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد اما سگا پیش از عرضه‌ی بازی اشارات این چنینی بسیاری به آن کرد؛ ولی این پایان ماجرا نبود چرا که عنوان Bayonetta در خود سرنخ‌هایی داشت که به انتشار بازی محبوب Vanquish برای این پلتفرم اشاره می‌کردند. با توجه به این تبلیغات [از نظر نویسنده‌ی اصلی] مطمئن باشید که سگا قرار است در این هفته طرفداران را شگفت زده کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید