گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: نگاهی به نقشه The Darkest Shore عنوان Call of Duty: WW2

تریلر
تماشا کنید: نگاهی به نقشه The Darkest Shore عنوان Call of Duty: WW2

به تازگی شرکت اکتیویژن با همکاری استودیوی اسلج همر تریلر جدیدی از بسته الحاقی The Resistance عنوان Call of Duty: WW2 منتشر کرده اند که در این تریلر نگاهی خواهیم داشت به نقشه جدید بخش زامبی این بسته الحاقی با نام The Darkest Shore.

بسته الحاقی Resistance عنوان Call of Duty: WWII در مراسم PGW 2017 معرفی شد و شامل نقشه‌های جدیدی است که در ماه ژانویه در دسترس بوده و به گفته استودیوی اسلج همر، این بزرگترین محتوای الحاقی است که این استودیو تا به حال ساخته است.

یکی از محتویات این بسته الحاقی، نقشه جدید بخش زامبی عنوان Call of Duty: WWII است که این نقشه  The Darkest Shore نام داشته و بر روی ساحل جریان دارد. به علاوه به گفته استودیوی اسلج همر در این نقشه شاهد زامبی‌های سریع و باهوش تر خواهیم بود. یکی دیگر از نکاتی که این نقشه را از سایر نقشه‌ها متمایز می کند، وجود افکت مه می باشد که دید شما را بسیار محدود کرده و مبارزه با زامبی‌ها را بسیار دشوار می سازد. به تازگی تریلر جدیدی از بسته الحاقی The Resistance عنوان Call of Duty: WW2 منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به نقشه جدید بخش زامبی این عنوان با نام The Darkest Shore. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بسته الحاقی Resistance عنوان Call of Duty: WWII در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۸(سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶) برای کنسول پلی استیشن ۴، یک ماه پس از آن برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. بخش زامبی و محتویات جدید این بخش در میان کاربران محبوبیت بسیاری داشته و عرضه این محتویات در قالب بسته های الحاقی مسلما ارزش خرید آن‌ها را افزایش می دهد.

بسته الحاقی Resistance عنوان Call of Duty: WWII در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۸(سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶) برای کنسول پلی استیشن ۴ و یک ماه بعد از آن برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. بخش زامبی و محتویات جدید این بخش در میان کاربران محبوبیت بسیاری داشته و عرضه این محتویات در قالب بسته های الحاقی مسلما ارزش خرید آن‌ها را افزایش می دهند.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. ALI POWER 1382 گفت:

  واقعا تریلر زیبایی بود

  8Thumb up 3Thumb down
 2. Osali.ps4pro2 گفت:

  منتظر این مپ بودم

  4Thumb up 3Thumb down
 3. Jin kazama1 گفت:

  واقعا امسال کالاف ترکوند

  8Thumb up 6Thumb down
 4. ox one گفت:

  نمیدونم چرا ولی از زامبی این کالاف انتظار بیشتری داشتم Cry حتی زامبی کالاف اینفینت هم از این بهتره

  6Thumb up 6Thumb down
 5. saiedsaheli گفت:

  انصافا حرف نداره … خوب کار شد برای این نسخه

  2Thumb up 2Thumb down
 6. Omid4041 گفت:

  بازی کپی کاری تو مولتی و کاملا تاریخ گذشته تو مولتی

  3Thumb up 6Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت