لیست Deals with Gold این هفته اکس باکس لایو منتشر شد

۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

شرکت مایکروسافت به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است و اگر از کاربران طلایی اکس باکس هستید می توانید بازی‌های Diablo III ،Forza Horizon 2 و بسیاری از عناوین دیگر را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید.

مدیر برنامه‌ریزی شبکه اکس‎‌باکس لایو یعنی لری هرایب که با نام کاربری وی یعنی “Major Nelson” شناخته می شود، به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است. کارران طلایی اکس باکس وان می توانند این هفته از تخفیف‌هایی که برخی از آن‌ها بالای ۸۰ درصد بوده استفاده کنند که این تخفیفات هم شامل بازی‎های اصلی بوده و هم شامل بسته‌های الحاقی می شود.

عناوین بسیاری از جمله Diablo III: Eternal Collection ($۳۰) ،Diablo III: Rise of the Necromancer($9.74) ،Forza Horizon 3 Blizzard Mountain ($۷٫۹۹) ،Forza )Motorsport 7 Car Pass ($۱۴٫۹۹ و Shantae: Half-Genie Hero ($۱۳٫۹۹) در لیست تخفیات کنسول اکس باکس وان به چشم می خورند.

برای کاربران اکس باکس ۳۶۰ نیز اگرچه لیست تخفیفات کمی محدود تر بوده اما در این لیست نیز عناوین بسیاری از جمله Alien Hominid HD ($۴٫۹۹) ،Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition ($۱۵٫۹۹) و (Forza Horizon 2 ($۹٫۸۹ شامل تخفیف ویژه ای شده اند.

تخفیفات یاد شده از تاریخ اول تا هشتم ماه ژانویه ۲۰۱۸(دوشنبه ۱۱ دی تا دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶) در دسترس کاربران طلایی اکس باکس خواهد بود. شما می توانید لیست کامل تخفیفات این هفته اکس باکس لایو را در قسمت پایین مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت‌های یاد شده ممکن است در مناطق(رجین) مختلف، متفاوت باشند.

لیست تخفیفات اکس‌باکس وان:

لیست تخفیفات اکس باکس ۳۶۰:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید