گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تصاویر جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شد

تصاویر
تصاویر جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شد

به تازگی شرکت کویی تکمو تصاویر جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 را منتشر کرده است که در این تصاویر با مخفیگاه‌های بازی و ویژگی‌های آن‌ها بیشتر آشنا می شویم.

تجهیزات بسیاری در بازی وجود دارند که می توانید به وسیله آن‌ها مخفیگاه‌های بازی را تجهیز کنید که البته هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی و قابلیت‌های خاصی است.  ابزار کاربردی دیگری نیز در بازی وجود دارند که از میان آن‌ها می توان به قابلمه پخت غذا و میز ساخت و ساز(crafting) اشاره کرد. البته در مخفیگاه‎های بازی شاهد تجهیزات دیگری به مانند ساز کوبه ای که به وسیله آن می توانید موسیقی که در مخفیگاه پخش می شود را تغییر داده و یا کمدی که به وسیله آن می توانید لباس شخصیت‌های بازی را تعویض کنید نیز هستم. تجهیزات یادشده را می توانید از طریق افرادی که سکه‌های باستانی جمع آوری می کنند یا سایر بازرگانان در بازی به دست آورید. حال به تازگی شرکت کویی تکمو، تصاویر جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 را منتشر کرده است که در این تصاویر، با مخفیگاه های بازی و ویژگی‌های آن‌‌ها بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان Dynasty Warriors 9 علاوه بر ژاپن در کشورهای اروپایی نیز عرضه می شود . نسخه ژاپنی این عنوان در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در ژاپن منتشر می شود و نسخه غربی نیز در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۸(سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت