PSX 2017| تماشا کنید: نگاهی به گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Vane

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶

سال گذشته و در مراسم PSX 2016  شاهد معرفی عنوان جدیدی به نام Vane بوده ایم که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد اما از آن زمان تا به حال اطلاعات اندکی از این عنوان در دسترس بوده است. حال به تازگی سازندگان عنوان Vane در جریان مراسم PSX 2017 با نمایش تریلری جزییات بیشتری از گیم پلی آن را به اشتراک گذاشته اند.

Vane یک عنوان ماجراجویی سوم شخص است که در سال ۲۰۱۶ توسط استودیوی  Friend & Foe برای کنسول پلی استیشن ۴ معرفی شد. گیم پلی بازی به گونه ای است که بازیکنان باید در منطقه ای به مانند یک بیابان و مکان‌های پنهان آن به کاوش بپردازند. از زمان معرفی عنوان Vane تا به حال اطلاعات اندکی از این عنوان منتشر شده و تنها شاهد انتشار تصاویر محدودی از آن بوده ایم. حال به تازگی و در جریان مراسم PSX 2017 استودیوی Friend & Foe تریلر جدیدی از عنوان Vane منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی نسخه آزمایشی این عنوان و سازندگان نیز در ارتباط با ویژگی‌های آن توضیحاتی ارائه می دهند. شما می توانید تریلر مورد نظر ار در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 تاریخ انتشار مشخصی برای عنوان Vane اعلام نشده است و از تریلر این عنوان نیز به نظر نمی آید که سازندگان قصد انتشار آن را در سال ۲۰۱۸ داشته باشند. باوجود انتشار تریلر گیم پلی عنوان Vane، هنوز هم سوالات بسیاری در ذهن ما وجود داشته که همچنان بی پاسخ باقی مانده اند.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید