PSX 2017 | تماشا کنید: از بازی Jupiter and Mars رونمایی شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵

شرکت سونی در این چند وقت اخیر، پشتیبانی خوبی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر داشته و بازی‌های متعددی را برای آن معرفی و عرضه کرده است. آن‌ها به تازگی و در جریان مراسم افتتاحیه رویداد Playstation Experience 2017 از بازی جدیدی تحت عنوان Jupiter & Mars رونمایی کرده‌اند که درباره دلفین‌ها، کاوش و مضامینی نظیر عشق است.

این بازی که دارای مضامینی سایبر پانکی است، به عنوان یک «بازی ماجراجویی زیر آب» توصیف شده و درباره «مشتری» (Jupiter) است که بازیکن کنترل آن را بر عهده می‌گیرد و باید در دنیایی غرق‌شده و فروپاشی شده به دنبال «مریخ» (Mars) بگردد. در این بازی شاهد معماهای متعددی خواهیم بود که باید حل گردند و هم مشتری و هم مریخ تلاش دارند تا قدرت خود را بازیابند و به اکتشاف در عمق اقیانوس بپردازند.

این بازی توسط استودیوی تیگرترون (Tigertron) توسعه می‌یابد. مطمئناً تا این لحظه نام این استودیو را نشنیده‌اید چراکه آن‌ها تاکنون بازی‌ای زیر پرچم این استودیو منتشر نکرده‌اند. گفتنی است که تیم توسعه این بازی را بیشتر خبرنگاران سابق حوزه بازی‌های ویدئویی هستند که در وب‌سایت‌هایی نظیر IGN و ۱UP و… فعالیت داشته‌اند.

بر اساس تریلر معرفی این بازی، Jupiter & Mars برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد؛ گرچه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است. از زیر، می‌توانید تریلر رونمایی این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید