گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

پرداخت‌های درون برنامه ای شاید هیچ گاه به بازی Star Wars: Battlefront 2 باز نگردند

اخبار بازی ها
پرداخت‌های درون برنامه ای شاید هیچ گاه به بازی Star Wars: Battlefront 2 باز نگردند

به نظر می رسد جنجال‌های به پا شده بر سر پرداخت‌های درون برنامه ای عنوان Star Wars: Battlefront 2 شرکت الکترونیک آرتس را وادار به عقب نشینی کرده است به طوری که این شرکت اعلام کرده که پرداخت‌های درون برنامه ای شاید هیچ گاه به عنوان Star Wars: Battlefront 2 بازنگردند.

 Star Wars: Battlefront 2 هم اکنون با بحران جدی روبرو شده است. مشکلات پرداخت‌های درون برنامه ای و لوت باکس‌های آن از یک طرف و سیستم پیشرفت نامناسب بازی از طرف دیگر باعث شده تا بسیاری از کاربران از تجربه بخش چند نفره این عنوان صرف نظر کرده و بسیاری نیز به تقلب روی بیاورند. دسته ای دیگر از کاربران نیز در واکنش به این مشکلات با ایجاد کمپین‌هایی در فضای مجازی خرید عنوان Star Wars: Battlefront 2 را تحریم کرده اند که این موضوع باعث افت فاحش فروش این عنوان شده و ضرری سه میلیارد دلاری به شرکت الکترونیک آرتس وارد ساخته است. این مشکلات در نهایت باعث عقب نشینی این شرکت شده و در ماه گذشته شاهد این بوده ایم که پرداخت‌های درون برنامه ای به طور موقت از بازی برداشته شده اند.

شرکت الکترونیک آرتس به منظور بهبود سیستم پیشرفت در بازی بروزرسان‌هایی را برای عنوان Star Wars: Battlefront 2 منتشر کرد و سعی کرده تا سیستم پیشرفت در بازی را کمی بهبود بخشد. به این ترتیب بازیکنان در پایان هر راند در بخش Arcade Mode اعتبار و آیتم‌های Crafting بیشتری دریافت کرده  و از این روی پیشرفت در بازی سریع تر و آسان تر خواهد بود. اگرچه الکترونیک آرتس راه درستی را در پیش گرفته اما پیشرفت های ذکر شده هنوز هم برای بسیاری از کاربران این عنوان کافی نیست و آن‌ها انتظارات بیشتری دارند.

به نظر می رسد شرکت الکترونیک آرتس نیز قصد دارد تا بهبودهای بیشتری در سیستم پیشرفت بازی اعمال کند. آقای بلیک یورگنسن، مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتس، در جلسه یا با سرمایه گذاران بازار بورس سهام آمریکا(NASDAQ) به این نکته اشاره کرد که سیستم پیشرفت بازی به تکامل و بهبود خود ادامه می دهد:

سیستم پیشرفت بازی در حال تکامل بوده و مشخصا تمام تمرکز ما این است تا ابتدا به نظرات کاربران خود گوش دهیم و بدانیم که دقیقا آن‌ها چه می خواهند. ولی در حال حاضر بر روی تکامل و بهبود سیستم پیشرفت در بازی کار می کنیم و پرداخت‌های درون برنامه ای نیز به همین منظور موقتا  از بازی کنار گذاشته شده اند. ما به این کار ادامه داده و به همین دلیل این هفته و هفته آینده بروزرسان‌هایی برای عنوان Star Wars: Battlefront 2 منتشر خواهیم کرد.

آقای یورگنسن در اظهار نظر جالبی عنوان کرد که هوز سرنوشت پرداخت‌های درون برنامه ای مشخص نیست و ممکن است که هیچ گاه باز نگشته و یا به شکل دیگری در بازی حضور داشته باشند:

به علاوه در آینده تصمیم می گیریم که آیا پرداخت‌های درون برنامه از به بازی باز خواهند گشت یا خیر و یا در صورت بازگشت به چه شکلی در بازی حضور خواهند داشت.

مشخصا پرداخت‌های درون برنامه ای برای شرکت‌هایی به مانند الکترونیک آرتس یک تجارت بزرگ است کما این که آقای بلیک یورگنسن در جلسه یا با سرمایه گذاران بازار بورس سهام آمریکا(NASDAQ) به این نکته اشاره کرد که ۷۰ الی ۷۵ کاربران بازی‌های ورزشی به مانند FIFA بخش Ultimate Team این عنوان را نیز تجربه کرده و این در حالی است که تنها ۳۵ درصد از این افراد برای این بخش و پیشرفت در آن هزینه می کنند که این موضوع برای این شرکت سود بسیاری به همراه داشته است. در هر صورت عنوان Star Wars: Battlefront 2 بر روی لبه پرتگاه قرار داشته و الکترونیک آرتس نیز به خوبی آگاه است که اگر آن را خیلی زود به بازی بازگرداند با بحران و عواقب غیر منتظره ای روبرو می شود.

عنوان Star Wars: Battlefront 2 هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
ADS
نظرات

 1. uncharted4444 گفت:

  وا د فاز یه بار میگن میخوایم برگردونیم , یه بار پشیمون میشن اصلا معلوم نیست چی زدن

  4Thumb up 1Thumb down
 2. beyond of everything گفت:

  باز خوبه که دارن به حرف گیمرا گوش میدن..به نظر میاد به زودی قراره قیمت بازی کاهش پیدا کنه

  0Thumb up 0Thumb down
 3. arash گفت:

  چه برگردونن چه برنگردونن این بازی شکست بزرگی برای ea بوده

  1Thumb up 0Thumb down
 4. ✔Amir sy✔ گفت:

  یعنی این پرداخت های درون برنامه ای تنها کاری که کرد متای بازی رو اورد پایین هیچ کمکی هم به فروش و درامد بازی نکرد .

  0Thumb up 0Thumb down
 5. mohammad1380n گفت:

  واقعا احمقه این dice
  اگه میخوای برنگردونی بگو ک فروشت زیاد شه
  هفته پیش گفت برمیگردن فروشش اومد پایین
  ولی دوستان بازی واقعا عالیه پیشنهاد میکنم تجربه کنیدش

  0Thumb up 0Thumb down
 6. amir_hosine گفت:

  قطعا بر می گردونن.
  مردم حتفظه کوتاه مدت دارن. تا یکم از این قضیه بگذره دوباره گرید های درون برنامه ای رو بر می گردونن

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت