تماشا کنید: عنوان Horizon: Zero Dawn Complete Edition هم اکنون در دسترس است

16 آذر 1396 - 12:22

بدون شک می توان Horizon: Zero Dawn را یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۱۷ برشمرد کما این که نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده و به عنوان بهترین بازی های سال ۲۰۱۷ در مراسم TGA نیز نامزد شده است. حال نسخه Complete Edition این عنوان این هفته عرضه شده و استودیوی گوریلا گیمز به همین مناسبت تریلر جدیدی از آن منتشر کرده اند تا شکوه و عظمت آن را بار دیگر به تصویر بکشد.

شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید بسیاری از کاربران بازی‌های ویدیویی هنگام معرفی و انتشار اولین تریلر عنوان Horizon: Zero Dawn در نمایشگاه E3 2015 چه واکنشی داشته اند. استودیوی گوریلا گیمزبه همین دلیل و به مناسبت عرضه نسخه Complete Edition این عنوان، تریلر جدیدی از آن منتشر کرده است که در این تریلر واکنش کاربران و کاسپلیرها و همچنین نظرات آن ها را نسبت به گیم پلی و دنیای بازی Horizon: Zero Dawn مشاهده می کنیم. در نهایت این تریلر سورپرایز وِیژه دیگری نیز به همراه دارد آن هم حضور هیدئو کوجیما است که به تمجید از عنوان Horizon: Zero Dawn می پردازد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Horizon: Zero Dawn – Complete Edition هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است و این نسخه علاوه بر بازی اصلی، شامل تمامی محتویات الحاقی منتشر شده برای آن از جمله محتوای الحاقی Frozen Wilds نیز خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید