۲K Games توسعه‌دهندگان جدیدی را برای یک عنوان شوتر اول شخص استخدام می‌کند

۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶

شرکت ۲K Games بخاطر عناوین فوق العاده شوتر اول شخصش معروف است و سری‌های معروفی چون BioShock و Borderlands گواه آن هستند. حال گویا آن‌ها برنامه‌ای تازه برای ساخت یک عنوان شوتر اول شخص جدید دارند چراکه مشغول استخدام توسعه‌دهندگانی با این ویژگی هستند.

۲K Games مشغول ایجاد تیم کاملا جدیدی از توسعه دهندگان برای یک عنوان شوتر اول شخص است. این گمان براساس آگهی استخدام تازه شرکت ۲K Games بوده که شامل پُست‌های مختلف و مدیریتی بالایی چون مدیر بخش طراحی گیم‌پلی، طراح فنی، گرافیست هنری، سرپرست انیماتور و طراحی محیط است. محل کار این توسعه‌دهندگان Novato اعلام شده که نزدیک به استودیوی هنگر ۱۳ است اما مشخص نشده که برای این استودیو بوده پس تیم جدایی قصد ایجاد شدن دارند.

مشخص نشده که این پروژه AAA چه خواهد بود اما یکی از نکات مهم آن داشتن بخش داستانی است پس می‌توان آسوده بود که خبری از یک اکشن اول شخص چندنفره دیگر نیست. همچنین بازی از محیط Sandbox بهره می‌برد که احتمال Borderlands بودن آن را زیاد می‌کند اما با وجود ۹۰ درصد از کارکنان گیرباکس که مشغول کار برروی Borderlands 3 هستند، آیا نیاز به تیم جدیدی احساس می‌شود؟ باید دید که این پروژه مرموز چه خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید